У Рівненській райлікарні відремонтували відділення за 800 тисяч

Відремонтоване неврологічне відділення Рівненської центральної районної лікарні відкрили у Клевані. Керівники області та журналісти мали змогу переконатися у тому, що було зроблено за рік. Адже саме стільки тривав ремонт.
 
- Неврологічне відділення відремонтоване за бюджетні кошти. Сьогодні ми побачили сучасний ремонт, нові меблі. Все зроблено для того, аби пацієнтам було комфортно, - зауважив голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.
 
У просторих і свіжих після ремонту палатах та маніпуляційних поки що пацієнтів немає. Їх тимчасово перевели до інших відділень лікарні.
 
- Нам ремонт неврологічного відділення обійшовся у 800 тисяч гривень. На Рівненську районну лікарню за  три останні роки районна рада виділила близько 5 мільйонів гривень, - розповів голова Рівненської районної ради Володимир Пилипчук.
 
- Усі ремонтні роботи зроблені за кошти з районного бюджету. Звичайно, багато з чим допомогли і спонсори. Наприклад, закупили для неврологічного відділення постільну білизну, подушки, холодильники, телевізори. Сподіваюся, що з часом у нас з’явиться і свій томограф. Адже зараз на томограф наші пацієнти їздять до Рівного. Та в сучасному світі такі вимоги, що і УЗД, і томограф повинні бути у кожній лікарні, - зазначив головний лікар Рівненської ЦРЛ Ігор Гудима.
 
На часі ремонт інших відділень лікарні. А саме - терапевтичного, кардіологічного та інфекційного.
 
- У таких випадках повинно бути співфінансування, щоб і область долучалась, і район. У лікарні три поверхи, відремонтували тільки перший, ще два чекає своєї черги, - поділився враженнями голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Забули тільки сказати, що нинішні керовніки пальцем об палець не вдарили, нічого не зробили, щоб відділення відкрилося, а тільки піаряться на тому, що було профінансовано і розпочато до них. А напишіть, що встигли Кириллов і його команда зробити самі, крім прийняття дебільних рішень, в тому числі і кадрових?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.