У Рівному розпочалося "Літо в бібліотеці"

Бібліотека-філія №3 Централізованої бібліотечної системи міста Рівне радо зустрічає всіх юних читачів у своїй літературній світлиці. Бібліотекарі все роблять для того, щоб діткам було комфортно і цікаво спілкуватися, проводити вільний час, тому що до бібліотеки приходять діти не тільки ті, що живуть у селищі Ювілейне, а й приїжджають з усього міста.

Як повідомили з відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Рівнеради, майданчик в бібліотеці проходить під назвою «Літо в бібліотеці»,  де бібліотекарі знайомлять маленьких читачів зі світом книг, намагаючись проводити цікаві екскурсії,  вікторини та презентації.

Кожен день бібліотеку відвідує багато  маленьких читачів. Під час проведення екскурсій дітки відповідають на питання вікторин, загадок, згадують прислів'я та приказки, розповідають свої улюблені вірші, пригоди.

Попереду у бібліотеці ще багато зустрічей з читачами, де діти зможуть проводити вільний час: розважатися, грати в ігри, дивитися мультфільми, ділитися своїми враженнями, спілкуватися в соц. мережах: «Вконтакті», «Скайпі», «Однокласниках». Колектив радо ознайомить їх з безліччю цікавинок у світі книги.

10 червня бібліотека-філія №3 запросила дітей на вікторину «Що за чудо ці казки». Учасники вікторини з задоволенням відгадували казкових героїв , ділилися враженнями від прочитаних книг та ознайомилися з новими казками, виданими сучасними українськими видавництвами.

Захід направлений на організацію літнього дозвілля дітей та  їх літнього читання, адже літнє читання – чудовий час для розширення кругозору маленьких читачів  та їх творчої уяви. Бібліотекарі заохочують їх до читання влітку, адже це цікаво, весело та корисно.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.