Рівненщину продовжують фарбувати у кольори українського прапору

13 червня о 17:30 активні дубенчани розпочали розфарбовувати черговий міст через р. Ікву, цього разу, як і планувалось, під пензлі потрапив міст, що знаходиться біля острівка. Фарбування завершилось вранці 14 червня. В заході взяло участь близько 30-ти осіб. Організатором акції є Дубенська міська молодіжна організація «Національний Альянс».

Синьо-жовтий міст, пробуджуючи патріотичні почуття дубенчан, став чудовою окрасою міста. Поблизу мосту, на острівку знаходиться пам’ятниий знак Небесній сотні, з іншої сторони - Дубенський замок. Тому організатори сподіваються, що кольори національного прапора не лише доповнять це важливе та неймовірно гарне місце, а й нагадуватимуть перехожим про те, що вони українці, спонукаючи робити щось для того, аби це слово звучало чим далі більш гордо.

Як повідомляє прес-служба організації, Дубно почало ставати синьо-жовтим ще минулого тижня, тоді, 8 червня, ДМГО «Національний Альянс» провела акцію з розфарбування мосту через р. Ікву, що на вул. Садовій.

Організатори виносять подяку спонсорам приватним підприємцям Сергію Скоропадському, Гумак Олені та Марині Горук, а також міському голові Василю Антонюку за сприяння.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.