У Громадській раді при Рівненській ОДА завелись самозванці?

На адрресу редакції прийшла заява голови Громадської ради при Рівненській облдержадміністрації. Голова ради Юрій Ходаковський інформував, що серед членів ради є людина, яка не являється членом організації від імені якої присутня в раді.

"Заява голови Громадської ради Юрія Ходаковського.

13 червня я отримав лист від голови Рівненського відділення Української Секції Міжнародної Поліцейської Асоціації (див. вкладку) про те, що громадянин Солімчук Анатолій Миколайович ніколи не являвся членом Української Секції Міжнародної Поліцейської Асоціації та в трудових відносинах з даною Асоціацією ніколи не перебуває. Громадянин Солімчук А.М. на початку 2013 року увійшов до складу Громадської ради при Рівненській ОДА завдяки тому, що Рівненське відділення Української Секції Міжнародної Поліцейської Асоціації «делегувала» його для участі в установчих зборах Громадської ради.

При більш ретельному вивченні документів, які надав громадянин Солімчук А.М. до ініціативної групи, у мене з’явилися сумніви в їх правдивості. В протоколі засідання конференції Рівненського відділення Української секції міжнародної поліцейської асоціації від 12 січня 2013 р. відмічено, що заступник голови Рівненського відділення Української секції міжнародної поліцейської асоціації Голуб Р.В. звернувся до присутніх з пропозицією висунення кандидатури голови Рівненського відділення Української секції міжнародної поліцейської асоціації Мороза М.Г. для участі у роботі Громадської ради при УМВС України в Рівненській області, в минулому правоохоронця з багаторічним стажем та бездоганною репутацією.

Тобто ця громадська організація висунула не Солімчука А.М., а Мороза М.Г. і не в Громадську раду при Рівненській ОДА, а в Громадську раду при УМВС України в Рівненській області. Тобто відразу виявилася помилка працівника Рівненської ОДА, відповідального за прийом і перевірку документів. Щодо вияснення правдивості інших документів (заява, інформація про діяльність, біографічна довідка) я буду звертатися для їх перевірки в правоохоронні органи. Про хід перевірки буду інформувати громадських активістів." - зазначається в тексті голови Громадської ради Юрія Ходаковського.

Коментарі

це вже спростовано - поліцейська асоціація зажралася - http://gromrada.rv.ua/novyni/799-gromadska-rada-pri-rvnensky-oda-nformuy...

Шановні неяких грошей з бюджету не виділялись для ГР при ОДА берд несеш поносовий спочатку розберися, а тоді пиши.

Робота у Громадській раді на громадських засадах. Приходьте, будемо разом розвивати громадянське суспільство. З повагою, Юрій Ходаковський.

так все ж,громадська рада-на громадських засадах,чи на зарплаті?:))не озвучено:))

Дякую Олексію Кривошеєву за ВСЕ сайт чесних новин. Я готовий зустрітися з Вами, шановні відвідувачі сайту. Мій мобільний телефон: 067 362-05-96. Всіх запрошую на засідання Громадської ради при Рівненській ОДА, запрошую відвідати наш сайт: Громадська рада при Рівненській ОДА (gromrada.rv.ua). З повагою, голова ГР при РОДА Юрій Ходаковський.

п.СОЛІМЧУКА А.М. ВАРТО БУЛО БИ ВЖЕ ДАВНО ПЕРЕВІРИТИ НА АДЕКВАТНІСТЬ. НЕ БЕРУСЬ СУДИТИ ПРО ЙОГО ОСВІТУ, АЛЕ ЙОГО "ПРАВНИЧА" ДІЯЛЬНІСТЬ МЕЖУЄ З НЕВІГЛАСТСТВОМ. КІЛЬКІСТЬ ЙОГО КЛІЄНТІВ, ЯКІ БУДУТЬ ВІДПОВІДАТИ ЗА НАКЛЕПИ ЗГІДНО ЗАКОНУ - ДОСТАТНЯ. АЛЕ НІХТО З НИХ НЕ ДУМАВ, ЩО ГАМАНЕЦЬ - ЇХНІЙ - !!! а Є ЩЕ СОРАТНИЦЯ п.СОЛІМЧУКА - ГОЛУБІНСЬКА!

Ходаковський...шо би робити,аби нічого не робити,але гроші з бюджету отримувати..то,голова обласної федерації тенісу,то якоїсь громадської ради:)))аби,ще на громадських засадах,без зарплати:))работяга:))стахановець:))

Положення про громадську раду при Рівненській ОДА:
3.7 За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється. На підставі поданих заяв ІНІЦІАТИВНА ГРУПА складає список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу громадської ради та у разі потреби уточнює місце проведення установчих зборів, про що Рівненська ОДА повідомляє на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.
Ви, п.Ходаковський, входили до складу ініціативної групи (дивився на сайті РОДА). Чому допустили цю людину до складу громадської ради? Чому Ви особисто не перевірили його документи, а тільки зараз це зробили?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.