Рівнянин в батальйоні "Азов" звільнив Маріуполь

Рівненський активіст Віталій Філіпчук воює добровольцем в батальйоні спецпризначення «Азов». Разом з братами по зброї він цього тижня звільнив від терористів місто Маріуполь на Донеччині.

Після завершення бою за місто Віталій поділився враженням про події в Маріуполі:

- Були сьогодні на одному з блокпостів на в'їзді в Маріуполь. Стоять не якісь там суперкомандос, а звичайні ЗСУ, без зайвого пафосу, проте викликають повагу. Спокійні, готові воювати - це одразу видно по очах. Це вам не деморалізовані ВВешники, готові одразу здатися та проспонсорувати зброєю окупантів, я бачив тих доходяг.
Спілкувалися з одним хлопцем з Києва. Каже стоїть там від самого початку вже третій тиждень. Не контрактник, просто прийшов записатися у військомат, майже одразу змобілізували. Аби одразу було зрозуміло, з напрямку блокпосту в Маріуполь ведуть три дороги, які одразу за блокпостом з'єднуються в одну. Блокпост контролює лише одну з трьох, тобто дві інші не контролюються і в місто можна без проблем потрапити кому хочеш і провести що хочеш. Розказують, що спочатку контролювалися всі три дороги, але потім керівництво під натиском ватніків згорнули все в один пост. Самі ж вояки кажуть, що раціональніше було би переміститися на 200 метрів назад, але наказ стояти тут.

Запитуємо, хто цим керує, кажуть невідомо. І це при тому що в їхньому розпорядженні 3-4 БМП. Висновки робіть самі, хто винен в "пораженчестве".
Ще розповідають, що як тільки замайорів на горизонті блокпост з нашими військовими одразу збіглися натовп неляканих ватніків. Потім почали потрохи налагоджувати діалог з місцевими та залучати їх на свій бік. Більшість адекватних людей перестали стрєматися і почали відноситися до військових позитивніше. Окрема подяка небайдужим місцевим жителям, які підгодовують, а насправді забезпечують, наших військових на блокпості харчами. Перший і останній сухпай був кілька тижнів тому.
P.S. Проїзджаючи повз пошарпані індустріальні пейзажі Маріуполя, дійшли колективного висновку, що більшість організмів симпатизують Росії, аби хоч куди-небудь зліняти з цього міста, бо гірше бути не може. Але нам, не одурманеним російською пропагандою, відомо що ще й як може :))

В одному з рівненських ресторанів проводить збір продовольства для вояків, які зараз воюють на сході України. Так в повідомленні розміщеному в спільноті «Рівненщина політична» в соціальній мережі «Фейсбук» говориться про збір продуктів в ресторані «Шкварочка», яке знаходиться на майдані Незалежності у Рівному.

«Збір продуктів для бійців (наших земляків) з батальйону «Азов». – говориться у повідомленні в спільноті «Рівненщина політична».

Рівнян просят допомогти солдатам: чаєм, кавою, цигарками, крупами, консервами, сухофруктами тощо.

Коментарі

Ти вже не "Мешканець окраїни" а "Мешканець ДОНБАССА"?

На мiй превеликий жаль, менi доводиться стикатися тiльки з блокпостами днр. Iх хочеться нагодувати лише «лимонкою», але в мене таких продуктiв поки нема. Якщо з'являться, обов'язково «нагодую».
А для украiнських бiйцiв завжди знайдеться i вода, i хлiб i шматочок сала...

Та я теж гадаю що чим ближче на схід тим адекватніша оцінка, а адекватним людям подякувати треба: "Окрема подяка небайдужим місцевим жителям, які підгодовують, а насправді забезпечують, наших військових на блокпості харчами"
Крім того, наскільки я знаю більшість людей що на передовій саме з лівого берега Дніпра

Шановний Вiталiю, дякую за пораду!
Вiрю, що справжнi патрiоти Украiни з рiзних ii куточкiв не вважають мешканьцiв Сходу Украiни смiттям та бидлотою та реально оцiнюють те становще, в якому «схiдняки» зараз реально знаходяться.
З повагою,
Мешканець ДОНБАССА

Мешканцю ДОНБАССА,
поменше читайте жовту пресу, а то вони любителі все перекрутити.

Зназви цiei статтi здаеться, що один мешканець Рiвненщини самостiно визволив ватний Марiуполь вiд колорадiв. Дякуемо Вам, шановний супермене! Але навiщо Ви визволяли цих, як Ви кажете "органiзмiв" - пiвмiльйона брудних смердючих працiвникiв двох найпотужнiших металургiйних пiдприемсьтв Украiни (росiян, украiнцiв, грекiв, вiрмен, евреiв та iнших мешканцiв)? Вважаю цю статтю провакацiйною, та пропоную звiтати автору до Слов'яньську для зустрiчi з реальними росiйськими професiйними найманьцями, а не з марiупольскою гопотою.
З повагою,
Мешканець ДОНБАССА

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.