У Рівному створюють силовий підрозділ імені Сашка Білого

У Рівному проводять набір добровольців в спецпідрозділ "Рівне" імені Сашка Білого, - повідомив депутат Рівненської обласної ради Степан Молчан. Заняття на облаштованій стаціонарній базі неподалік Рівного. Вимоги: дисциплінованість, ідейність та морально-психологічна стійкість. Попередній запис за тел. 097 730 87 07.

Ключові слова: 

Коментарі

в недоноска-дегенерата мацкаскава -шизофринія,від зловживання стєкламоєм....то,альоша,то іван..кидай пити,нешастя..

Шановні адміни, було б незле, якби ви цю московсько-фашистську наволоч прибрали з коментарів. Бо якось неестетично. Ми ж у Рівному, все таки.

По-перше, підрозділ не створюється, його вже давно створено, а нині триває черговий набір. Раніше його не проводили публічно передусім із питань конспірації, але інформація передавалася із уст в уста і загалом через спецпідрозділ пройшли уже десятки людей. Більшість тих, хто вступив раніше і пройшов належний вишкіл, уже давно на Сході, влилися у ряди "Азову", "Донбасу" тощо. Тому перш ніж роззявляти рота думайте чи варто. Бо сороду від вас багато, а користі - жодної.

Ах как душа радуется когда кишки этих упырей сашко билых по асфальту раскатывают. Сдыхайте, подыхайте на радость России. Смерть фашистам! Смерть правому сектору. Продолжайте кусать себя за яйца гниды

Не смыть вам веками гнилость с душ ваших вонючих. Живете зная что убиваете людей из тупости. Встаньте к зеркалу упыри проклятые и подивитесь на рожи свои засаленые. Не смыть позора за смерти людей неповинных. Будьте прокляты подонки мрази.

Україна вже "смердить" трупами, а ДИБІЛИ замість того, щоб їхати на схід, піаряться на кому тільки можуть. Дайте спокій Білому!!!

А хто створює? І хто має на це моральне право? "СВОБОДА"?Це типу "іти до слави по трупам"?

Вибачаємося за незручності - банально сів телефон а підзарядку залишили на базі. Телефон будє працювати за декілька годин. Передзвонимо на усі пропущені дзвінки.

Підараси ну скільки можна піаритись на імені нашого провідника. Огидно про це читати, тим більше коли про це заявляє Степан Молчан. Бойовий молот імені Музичка, бойовий загін ім. Музичка. Справжні націоналісти вже на сході нашої держави приймали і приймають участь у боротьбі з окупантами і сепаратистами. Ті хто піариться на мертвих героях просто моральні дегенерати.

Виключений телефон. Запис як відбувається?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.