Захисники архітектури Рівного проінспектували рівненський пивзавод

Восени 2013 року Рівненський пивзавод "Рівень" розпочав реконструкцію свого складського приміщення. Окрім того ТзОВ "Рівень" ведеться ще одне будівництво чи то  реконструкція на вулиці Соборній. Громадські активісти Рівного ставлять під сумнів законність будівництва обох об'єктів.

Мова йде про реконструкцію Рівненським пивзаводом "Рівень" свого складського приміщення, що на вулиці Петра Могили під виробничо-торговий комплекс та реконструкцію тим же пивзаводом старої пивоварні, що на вулиці Соборній.

Жителі Рівного вважають незаконним будівництво даних об'єктів.

- Ще у 2013 році ми розпочали будівництво виробничо-торгівельного комплексу. На місці робіт (вул. Петра Могили) представлений паспорт об'єкта, з яким може ознайомитися кожен. Усі необхідні документи, дозволи на будівництво у нас є. До осені уже планується здача об'єкта, - зауважує директор Рівненського пивзаводу "Рівень" Мар'ян Года.

З особливою увагою Рівненські активісти відносяться до будівництва об'єкту на вулиці Соборній.

- Це стара пивоварня, яка є певною історико-архітектурною цінністю для нашого міста. Не можна дозволити руйнувати старі будівлі, яких у Рівному і так мало, - каже рівненський активіст Євгеній Франків.

Однак, за словами директора пивзаводу "Рівень" у м. Рівне Мар'яна Годи, приміщення на Соборній знаходиться у аварійному стані, тому ніяке будівництво наразі там не ведеться.

Щодо історико-архітектурної цінності, Мар'ян Года заявив, що стара пивоварня на Соборній не зареєстрована, як архітектурний комплекс, а остаточний проект будівництва буде оприлюднений до кінця місяця.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.