На Рівненщині визначили переможців змагання "Школа безпеки"

З метою популяризації серед дітей та молоді здорового та безпечного способу життя, підвищення їх рівня знань в галузі безпеки життєдіяльності, освоєння знань з основ цивільного захисту та здобуття практичних вмінь і навичок щодо поведінки в надзвичайних ситуаціях з 12 по 14 червня на території Соснівського лісового господарства, що в селі Майдан Березнівського району проведено обласний етап збору-змагання юних рятувальників «Школа безпеки».

У змаганнях, організаторами яких були Головне управління ДСНС у Рівненській області, обласне управління освіти і науки, управління у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації, навчально–методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області та громадський дитячий рух «Школа безпеки» прийняли участь 6 команд із різних районів та міст області.

Боротьба за перемогу складалась з наступних етапів: пожежно-рятувальні роботи,  рятувальні роботи у зоні хімічного забруднення, робота з приладом радіаційно-хімічної розвідки ДП-5В, пошуково-рятувальні роботи у природному середовищі, рятувальні роботи на водній акваторії та агітаційно-презентаційна конкурсна програма. Команди сміливо та наполегливо змагалися за перемогу, проходячи етап за етапом.

Компетентне журі, до складу якого увійшли рятувальники, освітяни та працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, об’єктивно оцінювали учасників збору-змагання. В підсумку суддям змагань не просто було обрати кращих із кращих, однак переможці все ж таки були визначені. Перше загальнокомандне місце посіла команда Рівненського району, срібло здобула команда юних рятувальників Гощанського району і замкнула трійку призерів команда Дубенського району. А в агітаційно-презентаційній конкурсній програмі кращою стала команда Гощанського району.

В урочистій обстановці начальник управління реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ДСНС підполковник служби цивільного захисту Сергій Павловський вручив переможцям та призерам змагань грамоти, медалі та цінні подарунки. Не залишились без нагород й учасники, які виявили високі результати на окремих етапах дистанцій збору-змагання. Крім того, вже традиційно цінний подарунок від рятувальників отримав наймолодший учасник змагань. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.