У Рівному досі збирають гроші на пам'ятник Небесній сотні

Два з половиною місяці минуло із моменту, коли у Рівному активісти взялися увіковічнити подвиг Небесної сотні. Зокрема, була пропозиція зробити пам'ятний знак на стіні будинку, що на вулиці Соборній, біля мосту через Устю. Утім, віз і нині там.

- Наскільки мені відомо, втілити задум там заважає банкомат, телефонний апарат і рекламні конструкції. Але міський голова це швидко вирішить, домовиться. Головна проблема в зборі коштів. Як мені відомо, потрібно 70-80 тисяч гривень. Цим питанням займається автор проекту Олексій Огонь і депутат Рівнеради Сергій Паладійчук, - розповів головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Рівнеради Олександр Джигирей.

Гроші потрібні для друку і розміщення картини. Автор ідеї художник-дизайнер Олексій Огонь деталізує свій задум:

- Картину музиканта-художника Юрія Журавля надрукують і розмістять у верхній частині стіни будинку над Устею, а знизу зроблять фальш-барикади.

Олексій розповів, що донедавна був потенційний спонсор.

- Один підприємець готовий був надати 20 000 гривень, але через те, що 2 місяці не було рахунку, на котрий їх можна було переказати, вирішив зрештою спрямувати кошти на каски і бронежилети для військових. Усе таки дуже хочеться, щоб про Небесну сотню пам'ятали, тож на найближчу сесію міськради буде виноситися пропозиція заплатити за проект з бюджету, - пояснює художник.

Сергій Паладійчук, котрий займається організаційними питаннями щодо встановлення пам'ятного знаку, зауважив, що на даний момент потрібно 74.000 гривень:

- Поговорили із Фондом підтримки цінностей Майдану - вони обіцяли 40-50 тисяч. Ще є декілька підприємців, які готові дати тисяч 10. Ну, і маємо надію, що міський голова виділить кошти. Також закликаємо громадян долучатися й перераховувати на рахунок Фонду із відповідною поміткою в платежі.

Наразі розглядається варіант створення дошки, на якій будуть викарбувані імена благодійників, що зробили пожертви на пам'ятний знак.

Нагадаємо, що один із блогерів сайту "ВСЕ" днями запропонував громаді самостійно облаштувати пам'ятне місце безпосередньо на майдані Незалежності

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.