Рівненські зв'язківці дякують небайдужим за допомогу

Підрозділи окремої бригади зв’язку Оперативного командування «Північ», що у Рівному, отримують допомогу від небайдужих рівнян та підприємців області.

Зокрема, Микола Сірук з Федерації профспілок Рівненської області подарував військовій частині пневмокаркасну палатку ПКС 5х10. А пан Сергій Федчак закупив для особового складу шкарпетки.

З елементами електрообладнання допомогли освітяни. Рівненська міська організація профспілки працівників освіти і науки України передала військовим зв’язківцям нагнітач, насос, світильник підвісний, розетки, електрощит, кабель тощо.

- Ця чергова допомога від рівнян говорить, що наші громадяни – це справді той тил, про який може тільки мріяти найкраща армія в світі – вони готові часто віддати останнє, аби український солдат міг впевнено боронити суверенітет країни, - зазначив заступник командира бригади по роботі з особовим складом підполковник Віктор К. – Усім, хто нас підтримує матеріально, хто не забуває сказати добрі і щирі слова військовослужбовцю, кажу: «Дякую!». Ми вас не підведемо.

Про це повідомляє прес-офіцер Міністерства оборони України у Рівненській області майор Олександр Гайн.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.