Страйкболісти Рівного збирають гроші на броню друзям-військовим

Рівняни самі одягають та допомагають своїй армії. Тим паче коли захищати Батьківщину добровільно пішли друзі та родичі. Так, рівнянка Олександра Завальна вирішила зібрати кошти та закупити бронежилети для 14 друзів з батальйону територіальної оборони. 

- Починаю збір грошей для 14 чоловік развідвзводу з БТО Рівненської області.  Оскільки наше "елітноє подразделеніє" отримало від держави лише форму "дубок", залізну каску і речовий мішок радянського зразка, - пише Олексанра Завальна в соцмережі. - Ні берців, ні бронежилетів не видано до цих пір, хоча на навчаннях вони вже 4 тиждень і з чуток їх можуть перекинути на Схід вже після 20-го числа. У ЗМІ проскакувала інформація, що вони оснащені всім необхідним, що є, м'яко кажучи, неправдою. Сама особисто і група рівненських страйкболістов допомогла зібрати гроші на комплект бронеплит тільки для одного бійця.

 

А життєво-важливі потреби такі:

1. Бронежилети з підсумками,
2. РПС,
3.кевларові каски,
4.баллістіческіе окуляри ESS,
5.форма,
6.берці,
7. наплічники,
8. камелбек,
9. ліхтарі,
10.рації,
11. рукавиці,
12. Тепловізор або ПНВ. (Мрія)

Реквізити "Приват Банк" Завальна Олександра Евгенівна номер рахунку 5167 9823 0091 0335, займатися буду особисто, звіти в ФБ.

Р. С. Сьогодні в батальйон привезли бронежилети з військкомату, мабуть, придбані на "Людські гроші".
Відгук бійця:
"Ось такі" сучасні "броники нам привезли. Чохол зроблений, навіть не знаю як це назвати ..... рветься вже при витяг чудо пластини, яка виконана з шматка рожевого прямокутного металу. Товариші навіть не спромоглися згладити кути після різання. Завтра будемо їх прострілювати, але і так все зрозуміло. Печаль (((". (Фото додаються)

Є багато організацій, які збирають гроші на броніки. І не володіючи ситуацією купують відверті підробки, вважаючи, що можна з економити: (гроші на вітер, захисту нуль!)

Якщо держава не здатна забезпечити наших захисників, значить будемо ми.
Слава Україні!

Ключові слова: 

Коментарі

Таку броню потрібно випробовувати безпосередньо на виробнику.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.