Дубенщина допомагає своїм військовим на сході

Зараз на сході України до військових дій готуються 38 військовозобов’язаних з Дубенщини. Найближчим часом їх відправлять в гарячі точки, а у хлопців немає навіть необхідного спорядження.

Громада Дубенщини повинна сконсолідуватись та об’єднати свої зусилля, аби врятувати хлопців від смертельної небезпеки.

16 червня представники Дубенського міського та районного благочиння: протоієрей Василь Лозинський та протоірей Ігор Загребельний передали від Владики Іларіона Дубенсько-Радивилівському об’єднаному районному військовому комісаріату 15 тис. грн. на закупівлю бронежилетів.

За ініціативи голови Дубенської райдержадміністрації та Дубенської райради збирають кошти для мобілізованих жителів Дубенщини також колективи Дубенської райдержадміністрації та Дубенської райради. Дубенський історико-культурний заповідник також долучився до важливої справи: отримані кошти з усіх екскурсій від 16 по 22 червня підуть на потреби призовників з Дубенщини, які перебувають в гарячих точках.

Закликаємо вас не бути байдужими та хоч по маленькій часточці, але зробити свій внесок у порятунок наших хлопців, принісши необхідні солдатам речі, або ж кошти для придбання такої потрібної зараз амуніції в дубенський військомат. Про це повідомляє прес-служба Дубенської районної ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.