Он лайн трансляція скандальної сесії Рівнеоблради

Сьогодні у Рівному відбудеться друге пленарне засідання скандальної сесії Рівненської обласної ради. Депутати планують розглянути майже 100 проблемних питань. Зокрема знову мова йтиметься про затвердження голови бюджетної комісії. Також планують затвердити програму підтримки рівненських військових. 

 

Початок сесії об 11:00.

15:00

На сесії Рівненської обласної ради розглянули питання призначення директора Рівненського обласного краєзнавчого музею. Розглядали кандидатуру діючого директора Олександра Булиги. Його висунули на зборах трудового колективу 95 відсотків працівників музею. Персону іншого кандидата підтримали лише 4 працівники, повідомила депутат облради Світлана Левицька. 

Тим часом депутати з першої спроби провалили кандидатуру Булиги, не добравши одного голосу. Присутні на сесії працівники музею змусили депутатів повернутися до розгляду питання. Окремо, депутати заслухали представника Люстраційного комітету Івана Куріянніка, який звинуватив Булигу в відправці підлеглих на Антимайдан. Втім, жодних доказів не надав. 

Натомість представник трудового колективу музею Галина Данильчук розповіла про велику підтримку в колективі, а інформацію про Антимайдан спростувала. У підсумку під вигуки "дякуємо" депутати таки затвердили Булигу директором музею.

13:30

Регіонали на сесії схоже таки поступились принципами. Зі крипом, але голосують сесійні питання. Деякі з питань провалюють, але голосують.

12:50

Схоже регіонали таки не будуть голосувати за питання порядку денного. За статут одного з комунальних підприємств - проголосувало лише 38 депутатів, а треба 40. Регіонали таки зривають сесію. Нових керівників комунальних підприємств сьогодні не призначать. Регіональний "європейський вибір" образився, "забрав мячик, і сів на лавку". Регіонали втрачають контроль над депутатами, це їх засмучує. 

12:46

Кириллов від роботи екс-першого заступника Михайла Кривка хоче плакати. Мовляв, вони такого напризначали з керівниками комунальних піприємств, що не можна розібрати. Рибачок підтримав Кирилова. Каже треба поділити контроль над комунальними підприємства між радою та адмінстрацією.

 

12:40

Кривко каже, що бардак в раді. Бо в облраді нема спеців, щоб готувати контракти для керівників обласних комунальний підприємств. Розумні речі каже чоловік, міг би бути головою бюджетної комісії, якби з регіоналами не дружив.

12:20

Нагадаємо, що колишні "регіонали" з депутатської групи «Європейський вибір» поставили ультиматум депутатському корпусу – поки Михайло Кривко не буде обраний головою бюджетної комісії – голосування  не буде.

Тим часом голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов зауважив:

- У сесійній залі не може бути шантажу. І не можна ставити особисті інтереси вище інтересів громади області. Тому голосуємо за питання зміни до бюджету, а усі інші питання переносимо на наступне пленарне засідання сесії.

Позиції "регіоналів" обурилась і депутат Галина Кульчинська, а Валентин Крока зауважив, що від такого демаршу шкода буде тільки обласній раді:

- Ми маємо затвердити сьогодні контракти з керівниками комунальних підприємств. Контракти закінчаться у цьому місяці. Відповідно до закону, їх треба або звільнити, або вони автоматично працюватимуть за безстроковими контрактами. Не можна чинити так безвідповідально.

 

12:10

Частина депутатів відмовилась голосувати за всі питання сесії. Після перерви в роботі сесії обласної ради колишні "регіонали", які згуртувалися в депутатську групу «Європейський вибір» оголосили: за всі питання порядку денного вони голосувати не будуть, крім питання змін до бюджету. Кажуть, що "регіонали" образились, через зрив домовленостей в голосуванні за кандидатури голови бюджетної комісії.

Ультиматум депутатам озвучив Анаталій Юхименко:

- Ми домовлялися, що головою бюджетної комісії мали обрали Михайла Кривка, однак голосування було зірвано. За день до сесії Михайла Петровича почали поливати брудом у ЗМІ. Потім голосування було провалено. Ми не маємо претензій до питань порядку денного, але вимагаємо виконання домовленості. Поки вона дотримана не буде – ми голосувати не будемо. 

 

11:51

Схоже в обласній раді "регіонали" готують тотальну помсту, плетуть інтриги. Кажуть, що це буде помста за зміни керівників ради після Майдану. Ще одна причина помсти – провал у голосувінні за кандидатуру Михайла Кривка на посаду голови бюджетної комісії на минулому засіданні. Тоді його підтримали лише 35 депутатів. Анатолій Юхименко вже обурювався непоїменності того голосування. А так важко вичислити, хто з колишніх однопартійців не підтримав лінію партії за Кривка. Зараз основний удар від колишніх прихильників режиму – тотальний зрив роботи сесії. Депутати не будуть ходити на сесії, голосувати за питання, призначати нових керівників комунальних підприємств. Загальний меседж – створити хаос в раді і сказати, що голова ради Михайло Кириллов не може керувати радою. Тоді почнеться наступ з тилу – зміни до Регламенту облради, щоб голову звільняли не дві третини депутатського корпусу, а проста більшість. Тоді вже сил екс-"регіоналів" та сателітів вистачить, щоб дати Кириллову «копняка під зад». Отаке говорять в кулуарах.

11:20

Рівненському батальйону з області «викроїли» 2 мільйони гривень

Депутати Рівненської обласної ради ухвалили програму матеріально-технічної підтримки другого батальйону територіальної оборони. Готували та ухвалювали програму буквально, як кажуть, з коліс. Підготували та подали на розгляд депутатів її лише сьогодні вранці. Відповідно до кошторису програми депутати планують виділити на підтримку БТО Рівненщини понад 2 мільйони гривень.

- Ми вивчили питання і виявили, що підтримувати частини ЗСУ ми не можемо з обласного бюджету. З батальйоном територіальної оборони - інша справа. Тому відповідно до Програми вирішили спрямувати частину коштів саме на потреби БТО, - пояснив голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

- Ми вчора виїжджали на рівненський полігон, де військові з батальйону проходять навчання. Склали цілий список необхідних речей. Вирішили в першу чергу забезпечити військових бронежилетами, касками, взуттям та формою, - розповів голова обласної ради Михайло Кириллов.

Тим часом депутат Віктор Ольховик пропонував заборонити відправку батальйону на Схід, поки його військовослужбовці не будуть забезпечені всім необхідним. Однак, цю пропозицію не підтримали, адже обласна рада немає таких повноважень. 

11:15

Юхименко обурений непоіменним голосуванням на минулому засіданні сесії при обранні голови постійної комісії з питань бюджету і фінансів. Мовляв, депутати присягались голосувати абсолютно за всі питання в поіменному режимі. Однак юристи обласної ради пояснили, що така вимога Регламенту ради стосується саме обрання голови комісії. Можливо, обурення колишнього голови фракції Партії регіонів пов’язане з тим, що на попередньому засіданні голосування за соратника Юхименка – Михайла Кривка було провалено. Екс-першого заступника голови обласної ради Михайла Кривка висували на посаду голови бюджетної комісії. Та його кандидатура набрала лише 35 голосів, хоча колишні «регіонали» та сателіти домовлялись підтримувати саме Кривка. Але через непоіменний режим голосування було зірвано.

11:05

Депутати хочуть затвердити Програму підтримки рівненських військових. Для цього потрібно ухвалити Програму підтримки другого батальйону територіальної оборони на 2014-2015 роки. Відповідну Програму внесли в порядок денний сесії.

11:00

На минулому засіданні сесії розглянули лише 7 питань порядку денного.

 

10:00

Рівненська обласна рада повідомляє про закінчення у липні 2014 року дії контрактів з керівниками:

- комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради Остафійчук Тетяною Василівною – 01.07.2014 року;

- комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради Таргоній Дарією Михайлівною – 01.07.2014 року;

- комунального закладу «Регіональний інформаційно-комп’ютерний Центр» Рівненської обласної ради Малиновським Віктором Федоровичем – 05.07.2014 року;

- комунального закладу «Рівненський обласний центр психічного здоров’я населення» Рівненської обласної ради Кравчуком Олександром Євгеновичем – 31.07.2014 року.

Пропозиція кандидатури на посаду керівника подається до виконавчого апарату обласної ради в письмовому вигляді із переліком документів упродовж 20 робочих днів з моменту публікації цього повідомлення.

Читайте також:

Костопільська гібридна війна за обласний бюджет Рівненщини

Скандальна сесії Рівненської облради. Частина 1

Коментарі

а,хіба його зняли?сам же, заяву написав:))

Крівок гнати в школу нехай працють вчителями як по диплому написано, а не деребан бюджету влаштовувати. Хрен тобі крівко і риги, а не бюжет області.

А чьо ніхто не напише що Кособуцького знали не законно? Бо зняли його на позачерговій сесії на якій згідно регламенту можна розглядати лише питання винесені на позачергову сесію, а зняття Кособуцького - це було додаткове питання. Тобто, він ще голова комісії!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.