Відключення російського газу може вдарити по Рівному, - експерт

У соціальній мережі «Фейсбук» голова правління Центру «Соціальне партнерство» Сергій Пінчук прокоментував ситуацію щодо припинення постачання газу в Україну і як це вплине на Рівненщину:

«Рівне відноситься до тих міст, які можуть найбільше постраждати від припинення постачання російського газу. Для населення та на комунальні потреби подачу газу зменшувати чи обмежувати уряд навряд чи наважиться, а от залежні від газу підприємства потрапляють до зони ризику.

Одним із найбільших бюджетоутворюючих підприємств Рівного є "Рівнеазот", власником якого є Дмитро Фірташ. Навряд чи опальний олігарх зможе захистити інтереси свого бізнесу.

Для Рівного зупинка цього підприємства означатиме появу 4000 безробітних. Крім того, підприємству належать очисні споруди, на яких очищують 2/3 стічних вод міста», - написав Сергій Пінчук.

16 червня "Газпром" перестав постачати газ для України. Як повідомив голова РОДА Сергій Рибачок, у четвер відбудеться нарада в Рівненській ОДА, щодо зменшення залежності від російського газу. Чиновники будуть вивчати та запроваджувати всі можливості щодо переходу на альтернативні джерела енергії.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.