Рівненському батальйону з області «викроїли» 2 мільйони гривень

Депутати Рівненської обласної ради ухвалили програму матеріально-технічної підтримки другого батальйону територіальної оборони. Готували та ухвалювали програму буквально, що називається з коліс. Підготували та подали на розгляд депутатів її лише сьогодні вранці. Відповідно до кошторису програми, депутати планують виділити на підтримку БТО Рівненщини понад 2 мільйони гривень.

- Ми вивчили питання і виявили, що підтримувати частини ЗСУ ми не можемо з обласного бюджету. З батальйоном територіальної оборони - інша справа. Тому відповідно до програми, вирішили спрямувати частину коштів саме на потреби БТО, - пояснив голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

- Ми вчора виїжджали на рівненський полігон, де віськові з батальйону проходять навчання. Склали цілий список необхідних речей. Вирішили в першу чергу забезпечити військових бронежилетами, касками, взуттям та формою, - розповів голова обласної ради Михайло Кириллов.

Тим часом депутат Віктор Ольховик запропонував заборонити відправку батальйону на Схід, поки його військовослужбовці не будуть забезпечені всім необхідним. Однак, цю пропозицію не підтримали, адже обласна рада немає таких повноважень.

Тим часом у області триває збір коштів благодійниками для купівлі бронежилетів іншим мобілізованим військовим. 

 

Благодійний фонд "Скарбниця надіі": код ЄДРПОУ 37685693 р/р 26007336789202 АТ "УкрСиббанк" МФО 351005.

Призначення платежу: Добровільна пожертва для надання допомоги Збройним Силам України.

Пожертву можна перерахувати в будь-якому відділені УкрСиббанку та інших банків на території України.

Також для перерахунку коштів можна скористатися системою Приват-24 виконавщи в системі наступні кроки в меню - "Всі послугт" - "Платежі"-"По Україні" та заповнити всі необхідні поля в платіжному формулярі. Обов'язково потрібно вказати призначення платежу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.