Рівненський нардеп Королюк хоче, аби Україна увійшла у НАТО

Народний депутат від Рівненщини Валентин Королюк вважає, що Україна повинна увійти у НАТО. Законопроект, який має дозволити це зробити нардеп зареєстрував ще у березні. Однак депутати ВР не підтримали його.

"Україна пожинає плоди недалекоглядності. Десятиліттями українців переконували, що «НАТО – агресивний блок», «нам нема від кого захищатись» і т.д. Наслідки – відомі. Події в Криму і на Сході допомогли побачити справжній стан речей. 

За останніми дослідженнями Інституту Горшеніна, якби найближчим часом відбувся референдум про вступ України в НАТО, за це рішення проголосувало б 47,3% українців, проти – 36,2%. «Прозріння» українського суспільства дається дуже важкою ціною – ціною втрачених людських життів. Думаю, мало хто сумнівається, що якби Україна була б у НАТО – ми уникли б багатьох трагедій останніх місяців. 
Перший крок до вступу України до Організації Північно-Атлантичного договору – це прийняття закону про скасування статусу України як позаблокової держави. Нагадаю, цей статус був протиснутий Януковичем. 

Відповідний закон ще на початку березня було зареєстрованою мною разом із колегами Тарасюком та Чорноволенком. Головне юридичне управління Верховної Ради не побачило юридичних перешкод для прийняття законопроекту №4354, зазначивши, що це питання «політичної доцільності». Але депутати на «доцільність», на жаль, не зважають. Коли два тижні тому ми намагалися внести законопроект в порядок денний – на табло засвітися лише 191 голос «за». 
Думаю, нікого не здивує, що Партія регіонів і комуністи не віддали за це жодного голосу", - 
написав Валентин Королюк у Фейсбук.

Ключові слова: 

Коментарі

осциховський,родич цегельського,проголосував "ЗА",сподіваючись на зниження прохідного бар*єру і по спискам проскочити..

В нього ще є друг осцуховський, такеж мудачило, вони знають що не пройдуть найближчим часом в раду , тому роблять вигляд бурной дєятельності.

"Прозріння» українського суспільства дається дуже важкою ціною" – це правда.."Думаю, мало хто сумнівається, що;-цей уйобок і демагог, не заслуговує на значок депутата..майже по тексту,з цитатами:))

а цей плєшивий мудак,не голосував за перевибори а Раду по новим правилам,і крім НАТО хоче ще ьабла там покосити,патріот куєв...

Україна в НАТО, королюк вжопу!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.