Рівненські тайські боксери вибороли золото та бронзу на змаганнях

З 13 по 15 червня у місті Бровари Київської області Рівненські спортсмени з таїландського боксу вибороли три золота та одну бронзу на відкритому чемпіонаті Київської області, - про це повідомив депутат Рівненської міської ради Тарас Максименко у соціальній мережі "Фейсбук".

У змаганнях заявили свою участь 18 клубів, які практикують таїландський бокс в Україні. Рівненщина традиційно була представлена бійцівським клубом «Праджат» Рівненської обласної федерації таїландського боксу (муай-тай).

Цього разу п’ятеро підготовлених спортсменів захищали честь області. За результатом спарингів четверо з рівнян були удостоєні високих нагород чемпіонату.

 Зокрема, Іллюк Дмитро, провівши три спаринги і перемігши у всіх трьох достроково, здобув 1 місце у ваговій категорії 71 кг. серед спортсменів 1997-1998 років народження.

Шушковський Антон, який провів два спаринги, достроково їх закінчивши виборов 1 місце у ваговій категорії 67 кг. серед спортсменів 1997-1998 р.н.. Книш Дмитро, якому дістався один з найскладніших суперників чемпіонату зміг вибороти бронзу у ваговій категорії 81 кг. з поміж спортсменів 1996 р.н. і старших в класі А.

А закривав чемпіонат видовищним боєм рівненський спортсмен Марк Ліщук, якого вже на різних змаганнях встигли охрестити не інакше як Марк «Тайсон» за його могутні «джеби» та кік-удари ногами. Він достроково закінчив бій, за що виборов перше золоте місце у ваговій категорії до 86 кг. з поміж спортсменів 1996 р.н. і старших в класі А.

Задоволений участю рівненських спортсменів і тренер бійцівського клубу «Праджат», голова Рівненської обласної федерації таїландського боксу (муай-тай) Олексій Твердохліб, який готував хлопців до серйозних змагань.

 - Тенденціями розвитку нашого клубу та федерації на Рівненщині загалом я задоволений. Маємо дуже хороші перспективи. Нині готуємося до всеукраїнського чемпіонату, який відбудеться за місяць в Одесі. Ну і найголовніше для федерації зараз – це міцна фінансова основа, тому ми досі відкриті для меценатів та благодійників, зазначив Олексій Твердохліб.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.