Заступники голови Рівнеоблради залишились без зарплати

Низька явка депутатів Рівненської обласної ради на сьогоднішню сесію  та відверте небажання голосувати "гикнулося" не тільки керівникам комунальних підприємств, а й керівництву облради. Якщо в першому випадку депутати не змогли затвердити керівників низки обласних підприємств, то в другому залишили без повноцінної заробітної плати заступників голови обласної ради.

Олександр Данильчук

Степан Павлюк 

Нещодавно обрані перший заступник голови Олександр Данильчук та заступник Степан Павлюк отримують лише "голий" оклад без відповідних надбавок. Саме їх нарахування відповідним рішенням мали встановити депутати облради.

- Спочатку скажіть які нарахування будуть, кому і скільки? – зауважив при розгляді питання депутат облради Олег Хомич. – А то ми затверджуємо, а потім виявляється, що в попереднього заступника зарплата була 16 тисяч. Тому можливо треба по кожному заступнику голосувати окремо.

Цю пропозицію депутати не підтримали. Тим часом працівники апарату ради пояснили, що з всіма надбавками заступники отримуватимуть 8-9 тисяч гривень заробітної плати щомісяця, адже мають стаж роботи в органах влади та вислугу років. Тим часом голова облради Михайло Кириллов цього немає і отримує майже 7 тисяч гривень.

У підсумку питання про затвердження заробітної плати заступникам не набрало необхідної кількості голосів. Ймовірно, його розглядатимуть на наступному пленарному засіданні сесії. 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.