Із Рівненщини на схід відправляють танки

Днями з Центральної артилерійської бази озброєння у Рівненській області до районів виконання завдань було направлено відремонтовані і доукомплектовані самохідні артилерійські установки 2С3 «Акація». Також було відновлено і доставлено у війська 82-міліметровий автоматичний міномет 2Б9 «Васильок» і перевізний міномет 2Б11, - повідомив прес-офіцер Міністерства оборони України у Рівненській області майор Олександр Гайн.


Ремонтники вже розпочали лагодити ще три бойові машини. Всього до механізованої бригади буде направлено приблизно десяток «Акацій».
— Центральній артилерійській базі озброєння поставлено завдання переобладнати БМП «К» з командирських машин на лінійні. Роботи виконуватимуть спільно з фахівцями з Київського конструкторського центру, — розповів начальник Центральної артилерійської бази озброєння.
Також на базі освоїли заміну двигунів. Частина розпочала передемонтаж з бойових машин піхоти БМП-2 двигуни 5Д20, які більше не використовуються у складі ЗС України, на двигуни УТД20.

Коментарі

Це Сау, самохідна арт установка!!!!
Але звідки кривошеєву і Ко знати, якщо навіть їхній сайт все, ще місяць назад палав у всіх рівненських новинах, як такий який робить 2 помилки в реченні

це не танки ...

Все нормально, у нас демократія.

Ще викладіть маршрут слідування техніки і графік привалів.

Нафіга кричати про це?

..а ми не розголошуємо зайве?....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.