Рівненська облрада виділила 300 тисяч для родин загиблих військових

17 червня під головуванням голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова відбулася чергова двадцять п’ята сесія обласної ради шостого скликання. Депутати підтримали звіт щодо виконання обласного бюджету за 2013 рік та внесення змін до обласного бюджету на 2014 рік.

Йдеться, зокрема, про виділення коштів на виплату допомоги у сумі 300 тис. грн. – по 100 тисяч гривень родинам трьох загиблих рівненських військових під Волновахою. На підтримку батальйону територіальної оборони виділено 2 355,980 тисяч гривень.

За рахунок спрямування вільного залишку коштів обласного бюджету, що склався на початок року, збільшено бюджетні призначення загального фонду обласного бюджету на суму 200,0 тисяч гривень на обласну програму протидії тероризму на 2014-2015 роки.

Також зміни пов’язані з тим, що департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації затверджено видатки з проведення робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, переданої з місцевих бюджетів обласному бюджету в сумі 13522,1 тис.грн. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.