На Рівненщині відкрили новий дільничний пункт міліції

Ще в кінці 2013 року правоохоронці Рівненського райвідділу звернулися з проханням до адміністрації виділити приміщення для дільничного пункту міліції та допомогти у ремонті. А вже сьогодні з нагоди святкування Дня дільничного інспектора міліції у селі Зоря, Рівненського району відбулося урочисте відкриття.

Як повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області, в урочистостях взяли участь начальник УМВС України в Рівненській області Микола Щирук, перший заступник Рівненської райдержадміністратації Анатолій Столярчук та працівники Рівненського райвідділу. Урочисте перерізання стрічки продовжилось, як і годиться, богослужінням отця Петра – священника Свято-Михайлівської церкви з подальшим освячуванням приміщення.

- Дуже важливим моментом в цій святковій події є і те, що дільничний інспектор міліції, який обслуговує Зорянську сільську раду Олександр Шаблій проживає на території, - зазначив начальник Рівненського райвідділу підполковник міліції Ігор Денисюк. - Тому в разі виникнення будь-якої події на цій території – я буду спокійний, адже кожному випадку на допомогу якнайшвидше прийде саме дільничний інспектор.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.