У Рівному відкрили дискотеку на кістках патріотів

На місці колишньої в’язниці, що на вулиці Соборна, 16 а в Рівному відкрився новий розважальний заклад. Тепер там проходять дискотеки.

Як зазначив депутат Рівнеради Олександр Лащук у групі "Рівненщина політична", що в соціальній мережі "Фейсбук", у колишній катівні НКВС (Соборна, 16а) відкрилось вже не просто кафе, а супер-дискотека. 

- Власники спокійно працюють після 22 години без рішення виконкому. Гарний мають дах: від правоохоронців і місцевої влади до прокуратури. Правоохоронці, які прибули на виклик про незаконно роботу в нічний час закладу громадського харчування 17 червня поводили себе упереджено, свідомо затримали час прибуття на виклик і припускаю, що попередили власників приміщення про своє прибуття, щоб вони виводили відвідувачів і приховали незаконну торгівлю підакцизними товарами (алкоголь). Свідчення взяли лише від мене на мою ж вимогу, від інших людей брати свідчення відмовились. А 15 червня в кафе «Глобус», в день трауру за загиблими військовими, там була організована публічна нічна дискотека. Крім того, один зі співвласників Руслан Шевчик, - цинічно знищив елементи пам’ятної дошки «Тризуб» і «Хрест» загиблим в роки ІІ Світової війни. Мені правоохоронці тепер розповідають, що на пам'ятну дошку документів немає, хоча більше року тому В. Гайчук з О. Булигою обіцяли взяти її на баланс. Більше того, власники приміщення відновлення пам’ятної дошки пропонують здійснити за кошти місцевого бюджету. Ні музею, ні місцевій владі, ні правоохоронним органам, незважаючи на численні звернення, до цього справи немає. Варто зазначити, що всі власники приміщень з метою уникнення сплати за землю територіальній громаді Рівного, пропонують схему викупу землі під приміщеннями (Соборна, 16а, Соборна, 16) під промислове призначення (вже розглядається рішення в Рівнераді). Хоча всі без виключення власники приміщень працюють у сфері громадського харчування і послуг, та взагалі не займаються виробництвом. Лобістом забудов на вул. Соборна, 16 (16а) та земельних схем виступав В.Гайчук (заступник начальника УКБ Рівненського міськвиконкому, "Батьківщина"). Цікаво, що всім власникам говорили вже 2 роки, не вступайте у змову з чиновниками. Розуміємо, що це приватна власність - ви вклали гроші. Але якщо робите заклади громадського харчування, то щось не викликаюче, спокійне, обережно з алкоголем. До спортзалу там діла ніхто немає, до магазинів, до комп’ютерної академії, офісних приміщень теж. Ні, треба не просто кафе, а дискотеку, треба не просто зняти пам’ятну дошку, а побити її. Ще і всупереч закону це все робити в нічний час без дозвільних документів місцевого самоврядування, - пише Олександр Лащук. 

Коментарі

ти такий черкасщанин,нащадок Холодного яру,як я-нащадок Моїсея,чи Соломона.Пришле,без роду-племені,генетичне сміття..і,насправді тішить,що нам з такими -не по дорозі,дегенерет...

Так там і в Шоколаді вечорами така інколи музика бахкає що капєц. Та й працюють буває й до 24-ої, ну а міліція відімо в темі. Все проплачено....

Вы какие-то больные на всю голову. Вы хоть иногда веселитесь или вы все праздники отмечаете молитвой, тишиной и слезами. Тогда вы настоящие укр и нам с вами не по пути.)))))))))))

Вот пидарюги гнойные!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.