З початку року Рівненщина перерахувала до бюджету понад 925 мільйонів

Як повідомив в.о. начальника ГУ Міндоходів  Дмитро Зайцев, за 5 місяців поточного року  від платників податків Рівненщини до бюджетів всіх рівнів надійшло понад 925,6 млн. грн. платежів, у тому числі до державного бюджету 326 мільйонів гривень.

Аналізуючи надходження до загального фонду Державного бюджету, можна відзначити, що найбільша їх частина припадає на податок на додану вартість – 181,6 млн. грн., податок на прибуток підприємств  - 89,9 млн. грн., збір за спеціальне використання лісових ресурсів - 6,4 млн.грн., води -  5,5 млн.грн., на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства – 4,5 млн.грн., надр – 3,7 млн.грн., цільова надбавка до діючого тарифу на природний газ – 5,7 млн.грн.,  екологічний податок – 4,7 млн.грн. та  акциз – 2,6 млн.грн.

З початку року забезпечено приріст надходжень ресурсних та рентних платежів до прогнозних показників на 837,1 тис.грн. (3,1 відс.), а до минулого року – 3363,7 тис.грн. або 13,8 відс. Про це повідомляє ГУ Міндоходів у Рівненській області

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.