У Рівному через підробку документів звільнили бухгалтера підприємства

Головного бухгалтера рівненського підприємства позбавили права обіймати займану раніше посаду. Також жінка сплатила штраф у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів громадян.

У ході досудового розслідування з’ясовано, що 41-річна жителька Рівного Лариса, працюючи бухгалтером на одному з місцевих  ПАТ,  умисно, не маючи повноважень щодо найму працівників товариства, склала завідомо неправдивий офіційний документ  — наказ про прийняття на роботу громадянина. Згідно з наказом він обіймав посаду опоряджувальника. Фактично ж В. на роботу не приймався та не виконував завдань, передбачених посадовою інструкцією. Все це було організовано для того, аби засвідчити факт проходження юнаком виробничої практики на приватному акціонерному підприємстві та надання звітної документації до навчального закладу. 

Це стало підставою для притягнення головного бухгалтера ПАТ до кримінальної відповідальності. Дії жінки кваліфіковано за ч.1 ст. 366 КК України (складання і видача завідомо неправдивих документів). За службове підроблення Рівненський міський суд призначив підсудній покарання у вигляді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також суд позбавив її права обіймати певні посади строком на 1 рік. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Рівне.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.