Рівненщина шукає альтернативні джерела енергії

Керівництво Рівненщини закликає шукати альтернативні джерела енергії для опалення закладів соцзахисту, освіти та медицини.

Про це під час наради з питань розрахунків за спожиті енергоносії за надані житлово-комунальні послуги за січень-травень 2014 року повідомив заступник голови РОДА Тарас Пустовіт.

- Усі ми знаємо про доручення прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка вжити заходи для функціонування енергетичної галузі в умовах припинення постачання для України російського газу. В облдержадміністрації прийняли відповідні доручення. Приймаються усі заходи зменшення використання природного газу. Цього року теплопостачальні підприємства та бюджетні установи мають скоротити використання природного газу на 10 відсотків, - наголосив Тарас Пустовіт.

Заступник голови РОДА повідомив, що облдержадміністрація провела нараду-семінар для районів області, щоб допомогти вирішити існуючі питання. Також він наголосив на потребі переходу з використання природного газу на альтернативні джерела енергії.

- Керівники районів мають визначити опалювальні котельні, які працюють з використанням газу, і як їх можна перевести на інші джерела енергії, - говорить Тарас Пустовіт. - Через два тижні представники освіти, соцзахисту та медицини мають прозвітувати, що можна зробити для переведення котелень, які вони використовують на альтернативне пальне.

Також заступник голови РОДА наголосив, що населення використовує газ українського виробництва, тому проблем із його постачанням не буде. У той же час питання постачання газу для інших категорій споживачів області узгоджуватимуть із "Рівнегаз".

Як відомо, 16 червня "Газпром" перестав постачати газ для України.

Голова правління Центру «Соціальне партнерство» Сергій Пінчук заявив, що Рівне відноситься до тих міст, які можуть найбільше постраждати від припинення постачання російського газу. Зокрема це стосується підприємства "Рівнеазот".

Коментарі

Гостю-Назвыть хоча б три школи-Ваша інформація дуже цікава

І скільки Берташ заплатив Пустовіту за рекламу своїх заводів альтернативи? ще до сих пір ці школи при +8 зимують...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.