Рівненські політики засвітились в рекламі партії Льовочкіна

Депутат Рівненської обласної ради, колишній перший заступник голови ради Михайло Кривко став одним з активних учасників «Форуму розвитку країни». Його проводить нова партія «регіоналів»-перебіжчиків «Партія розвитку України», яку просуває голова адміністрації Януковича Сергій Льовочкін. Також у форумі взяли участь екс-регіонал, колишній перший зам голови РОДА, депутат облради Анатолій Юхименко.

Юхименко до речі взявся розбудовувати нову партію на Рівненщині. Тому його участь у форумі виглядає цілком логічною. Ймовірно новий політичний дах шукає і депутат Рівнеради від Партії регіонів та колишній начальник обласного департаменту капітального будівництва Юрій Сідлецький.

Тим часом Михайло Кривко є членом партії та фракції «Народної партії» в обласній раді і про зміну політичної орієнтації поки не заявляв. В той же час керівник «Народної партії» Володимир Литвин зараз намагається дистанціюватися від команди Януковича.

Як відомо саме Михайла Кривка зараз активно просувають колишні регіонали на посаду голови постійної комісії з питань бюджету та фінансів Рівнеоблради. А коли голосування зірвалось Анатолій Юхименко поставив депутатському корпусу ультиматум.

Коментарі

гімно,адекватне:))- не тоне...просто,плаває ПО НОВОМУ:))))))))))))

Людям не важливо, якого кольору труби у підвалі їх багатоповерхового будинку: помаранчеві чи сині, червоні чи зелені. Головне, щоб вони були і щоб гріли та не протікали.

Накінець то адекватні почали щось робити, а то вже ці свободівці і батьківщинці так набридли своєю безтолковістю та безграмотністю.

Наша песня хороша,начинай сначала.Воровайки-рыгоаналы со своими ценностями поведут нас в Евросоюз-вот это номер.Это смитьйо нужно гнать от кормушки,а то сами никак не покинуть.

Там також на фото коханка Юхима ,бувша голова Корецької райради , корупціонерка Любов Скородько...

Гнати їх треба, ласих до влади котів, у три шиї!!!! зараз вся ригіоналівська шваль повилазить...досить, були при владі, тепер - геть!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.