На Рівненщині працює понад півтисячі таборів

Відпочинок у пришкільних таборах для багатьох маленьких жителів області став справжнім святом. Адже у школу тепер потрібно йти не вчитись, а розважатись та спілкуватись з однолітками.  

- У денних пришкільних таборах упродовж двох тижнів  діти проводять активно час та харчуються.  Побувати там можуть школярі майже усіх класів, крім випускних. Для дітей педагоги організовують різноманітні конкурси, естафети та екскурсії – усе аби дитина не сумувала та з користю проводила канікули. За словами освітян, щороку популярність таких таборів відпочинку зростає. Батьки з радістю віддають у ці табори свої дітей,  аби вони були під наглядом, - каже начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Нині в області відкрито 559 таборів відпочинку. Серед них старував  одинадцятий обласний огляд – конкурс на кращу організацію  виховної роботи. За його результатами переможець крім пам’ятного диплому отримує ще й цінні подарунки. Про це повідомляє прес-служба управління освіти  і науки Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.