На Рівненщині активістам продали фальшиві бронежилети

Нещодавно на портал «Здолбунів CITY» надійшов лист від бійців другого батальйону територіальної оборони, що мобілізовані із Здолбунівщини. Виявилося, що військові готуються до різних ситуацій, у тому числі і до ротації на місце бойових дій. Однак існують проблеми із забезпеченням. Військові скаржаться, що засобів власного захисту, засобів для ведення бою катастрофічно не вистачає. Особливий брак бронежилетів.

Уже тиждень, як у Здолбунові почався інтенсивний збір коштів для придбання усього необхідного для військових.

В першу чергу добровольцями були придбано декілька бронежилетів, які захищають від пострілу кулі з пістолета та автомата з відстані 10 метрів і більше.

Бронижилети купували у Києві під замовлення. Разом із придбаними здолбунівськими бронежилетами на полігон задля перевірки якості товару, повезли і дубровицькі бронежилети, які також купувалися у одного замовника в Києві.

Виявилося, що бронежилети для Дубровиці замовник продав якісніші аніж для Здолбунова.

Дубровицькі засоби захисту витримали по три постріли, опісля яких жодних видимих пошкоджень не отримали.

Здолбунівські ж були уражені наскрізь уже першими пострілами. Кулі буквально розірвали не лише м’які частини, а й металеві деталі бронижилетів.

У підсумку обурені активісти зв'язалися із постачальником бракованного товару, який згодився повернути гроші за неякісний товар.

Наразі збір коштів для військових другого батальйону територіальної оборони зі Здолбунова триває.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.