"Рівнеазот" модернізує цех за 17 мільйонів

Ця модернізація дасть значний економічний ефект та забезпечить стабільність усього виробництва підприємства. Загальна сума інвестицій складе понад 17,3 мільйони гривень. 

Як повідомляє прес-служба ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM, усі ремонтні та відновлюючі роботи з модернізації  цеху виконують працівники ремонтного виробництва та управління ремонтно-монтажних робіт ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM.
 
- Проекти з модернізації щорічно реалізуються на підприємствах OSTCHEM з травня по вересень – у той час, коли попит на азотні добрива суттєво зменшується. Цього сезону ми виконуємо ремонтну кампанію з модернізації виробництва вапняково-аміачної селітри. Вже відремонтована повністю четверта технологічна нитка. Зараз проводяться роботи з модернізації третьої  технологічної нитки з виробництва ВАС у цеху складних мінеральних добрив. Ми вже досягли позитивних результатів у процесі впровадження інвестицій. На виробництві вапняково-аміачної селітри витратна норма природного газу на одну тону ВАС знизилася на 27,2%, – розповів голова правління ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM Михайло Заблуда,.
 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.