У Рівному вулицю Кіквідзе перейменують на "Небесної сотні"

Майже три місяці у Рівному працює комісія із перейменування однієї з вулиць міста на честь Небесної сотні. Пропозицію стосовно вшанування загиблих у такий спосіб висловив депутат міської ради Олександр Курсик.

- Вирішено, що перейменовувати будемо вулицю Кіквідзе. Наразі продовжуємо збирати документи. Згідно із постановою Кабміну потрібно провести громадське обговорення. Чекаємо від громадських організацій, активістів, щоб вони нам подали протоколи про такі обговорення. Не сумніваюся, що мешканці вулиці підтримають ідею перейменування, - розповів секретар Рівнеради Андрій Грещук, котрий очолює відповідну депутатську комісію.

Нагадаємо, що після смерті попереднього міського голови Віктора Чайки у 2008 році також одразу виникли ініціативи увічнити його ім'я, зокрема перейменувавши одну з вулиць - проспект Миру. Утім, у цьому питанні не було однозначності. Зрештою у минулому році екс-керівника Рівного вшанували перейменуванням скверу Автомобілістів.

Коментарі

Я живу теж на кіквідзе - я проти перейменування на "Небесної сотні" Скільки часу,в якому поколінні, ти там живеш в одній з пяти хрущовках,чи одному багатоповерховому будинку,нещастя без роду-племені..

Василь Кіквідзе – один із найжорстокіших командувачів громадянської війни. Його військо, сформоване в районі Рівного, займалося пограбуваннями і єврейськими погромами.

"Україна - це Європа! Україна - інтегруйся в ЄС! МИ хочемо жити по новому!!!!!!!!!". Гей ви, майАНівці, що вище хрень пишуть. Визначтесь, де і як ви хочете жити, а то Вовчик скоро вулицю Кіквідзе захищати буде.

Я живу теж на кіквідзе - я проти перейменування на "Небесної сотні", перейменовуйте майдан біля ОДА - у площу "Небесної сотні". а якщо так вже не влаштовує кіквідзе - зробіть нейтральною назвою, над Устею, Привокзальна, Вокзальна....яка завгодно. А то одну суперечливу назву, на другу. Я НЕ ПІДТРИМУЮ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ КІКВІДЗЕ!

Ідійотизм..хто такий Кіквідзе???Чапай,грузинського походження,який був раз в рівному на внєачєрєдному сєздє франтавих камітєтав салдатскіх дєпутатав і воював з українськими гайдамаками..відрижка глибокого совка..і,як до цих пір вулицю ще не перейменували?...ІДІЙОТИЗМ,що в місті є вулиця з такою назвою...

Идиотизм ... я тоже на киквидзе живу , там и хочу оставаться жить

Як мешканець вулиці Кіквідзе ідею перейменування НЕ ПІДТРИМУЮ.

Повністю підтримую попередній коментар

А курсик та інші депутати перероблять документи (паспорти, свідоцтва на нерухомість і т.д.) для всіх жителів Кіквідзе? В Рівному немає нових вулиць або менших вулиць? Про це курсик подумав? Чи йому аби рейтинг зростав?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.