Депутатам Рівнеоблради пропонують скинутися на бронежилети для військових

«Друзі! Ми не маємо права сидіти мовчки коли на сході гинуть наші військові. Тому скооперувалися з благодійним фондом "Скарбниця Надії". І хочемо нагадати депутатам - поки вони "пиляють" бюджети і ділять посади - наші хлопці за них йдуть під кулі. Тому кожному депутату облради підготували іменний лист-рахунок з проханням поділитися статками для купівлі бронежилетів.»

Таке повідомлення поширив рівненський журналіст Юрій Дюг у групі «Рівненщина політична» на Фейсбук.

«Хто може ЗАВТРА ДОПОМОГТИ вручити лист та донести інформацію до кожного депутата на сесії Рівненської обласної ради. Бо поки що їхніх імен серед списку благодійників нема. Можливо вони не знають про збір коштів. Давайте допоможемо їм прозріти. » - пише Юрій Дюг.

Ключові слова: 

Коментарі

До Юрія Дюга: От не розумію, для чого узагальнювати і оперувати неперевіреною інформацією? Ви що, абсолютно упевнені, що жоден із депутатів не дає грошей на проведення АТО? Чи той, хто дав, має обовязково вносити себе у якісь списки? Візіміть хоча б Пасічника, ви знаєте скільки він вже разом із студентами та викладачами зібрав коштів на підримку збройних сил і АТО? Упевнений, не знаєте. А зібрано і передано армії більше 100 тис. гривень. То що, Пасічник має про це кричати на кожному кроці? І він далеко не єдиний депутат, хто реально допомагає армії. Не робіть, товарише журналісте, собі дешевого піару.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.