Рівняни перекрили трасу "Київ-Чоп"

Сьогодні, 20 червня рівненські активісти, представниці Жіночої сотні перекрили трасу Київ-Чоп. Вони ходять по пішохідному переходу поблизу АЗС "Сокар" з плакатами та українськими прапорами.

Активісти вимагають, щоб винних у загибелі на сході українських військових притягнули до відповідальності. Також, щоб не відправляли військових на схід без амуніції. Ще одна вимога - оголошення воєнного стану у Донецькій та Луганській областях.

Серед вимог протестувальників також, щоб президент України Петро Порошенко віддав наказ знищувати теротистів на сході, а не вів із ними перемовини. А зібрані кошти на армію мають використані за призначенням, тобто на закупівлю бронежилетів та всього необхідного для військових, які беруть участь у АТО.

Коментарі

Рівнянине, не переживайте. Ваші "блеяния" були попереджені. На цьому тижні ми і біля ВР були. Але і там такі самі гівнюки, як ви. А на рахунок по жопі- самі собі дайте. Може легше стане.

бл*, а чому б їм не поїхати під ВРУ і там влаштувати мітинг, якщо б я там в пробці стояв, то вийшов би і дав би цим активістам по жопі! не можна порушувати одні права за рахунок інших!

ну,не теба всіх під себе міряти,не традиційний ти наш...сам,пєдрилко,візьми і поїдь на Васток,разом з такими ж побратимами..

Довбодятли,лучше б поехали на восток страны и там показали что могут.П..дарасы!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.