Прокуратура Рівненщини зацікавилась відпочинком дітей

Питання захисту прав і свобод дітей постійно перебувають у полі зору прокуратури Рівненської області. У розпал літнього періоду пріоритетом правозахисної діяльності прокуратури є додержання законодавства щодо оздоровлення та відпочинку дітей, передусім тих, хто потребує підтримки  держави, - повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

У зв’язку з цим, прокуратурою Рівненщини проводяться перевірки на даному напрямі, якими охоплено широкий спектр питань. Під особливою увагою прокурорів – організація оздоровлення дітей та умови перебування їх в закладах відпочинку, додержання в цих закладах санітарного та епідеміологічного благополуччя, правил пожежної безпеки, функціонування ігрових атракціонів, дитячих гральних майданчиків біля житлових будинків тощо.

Під час перевірки вивчатиметься також стан законності в діяльності  органів влади при використанні бюджетних коштів, спрямованих на вказані цілі.

З метою оперативного реагування на порушення прав дітей на відпочинок та оздоровлення з боку працівників органів виконавчої влади, закладів освіти, охорони здоров'я, соціального захисту просимо повідомляти прокуратуру Рівненської області. Телефонувати можна за номером 62-04-79 (у робочі дні з 09.00 до 18.00 год.).

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.