Рівняни вимагають звільнити постачальника "тітушок" – Таргонського

Сесія Рівненської обласної ради завершилась міні-скандалом. Після розгляду питань порядку денного депутати вирішили дати слово відомому активісту Євромайдану, педагогу з великим стажем Надії Степаненко. У своєму виступі жінка висловила думку майданівців та педагогів, а також обурилася тим фактом, що начальник обласного управління освіти і науки Григорій Таргонський і далі працює на посаді.

— Ми стояли на Майдані сподівалися, що від влади буде усунено всіх представників Партії регіонів. Ми стурбовані тим, що на ключових посадах на Рівненщині й надалі перебувають злочинці, - зауважила Надія Степаненко. Галузь освіти в області досі очолює Григорій Таргонський, який у свій час балотувався від  Партії Регіонів до обласної ради. Всім добре відомо, що посада начальника обласної освіти — це посада політична. У  розпал народної революції регіонал Таргонський організовував на Рівненщині освітян на київський антимайдан, захищаючи злочинний режим. А злочинці, за висловом нашого земляка Луценка, мають сидіти у тюрмах. То чого ж злочинець Таргонський і сьогодні сидить у своєму теплому кріслі?

За призначення і звільнення начальників управлінь ОДА відповідає голова Рівненської  ОДА Сергій Рибачок. Він майже одразу заходився особисто пояснювати ситуацію Надії Степаненко.  Пізніше деталі вдалось дізнатися і журналістам.

- Таргонський одразу після зміни влади написав заяву на звільнення за власним бажанням, тільки в формулювання там було "цікаве", - розповів керівник області. — Пізніше він хотів ту заяву забрати. Але ми вже "дали їй хід", навіть погодження на його звільнення від міністерства отримали. Зараз питання вирішується. Звільнити його так просто не можна, буде порушення закону і він в суді зможе відстояти своє поновлення на посаді.

Тим часом активісти налаштовані серйозно і вже невдовзі обіцяють розпочати пікетування управління освіти та "винести Таргонського з кабінету". 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.