Рівняни дізнались секрети створення колекцій відомих брендів

Протягом усього свого існування мода нерозривно пов'язана з мистецтвом. Дизайнери черпають натхнення, милуючись живописом, архітектурою, предметами декоративно-прикладного мистецтва.

Можна припустити, що в 2014 році подібний вплив досяг свого апогею. Мистецтво однозначно в тренді.

У картинній галереї «Євро-Арт» рівнянам провели лекцію про те, як мистецтво вплинуло на моду, та що в тренді цього літа.

Також арт-дизайнер Людмила Пашковська провела майстер-клас із арт-макіяжу.

Роботи художників ХХ століття набули світового визнання, а у 2014 році відомі сучасні дизайнери використали їх ідеї для дизайну одягу і дали «нове життя» мистецьким ідеям минулого століття.

Художниця Соня Делоне створювала моделі ділових, вечірніх та спортивних суконь з тканин авангардного типу — з крупними та впадаючими у вічі кольоровими візерунками, розрахованими на те, що вони пасуватимуть до аналогічних декоративних ритмів модних інтер'єрів. У пошуках універсального дизайну Делоне-Терк оформляла разом з одягом низку інших виробів — аж до автомобілів. Багато в чому завдячуючи саме цьому стиль «ар деко», що поєднував модерн та авангард, став вирішальним фактором міжвоєнної моди.

Знаменитий Ів Сен Лоран, який панував у світі високої моди в 1960-ті і 1970-ті роки ввів в жіночу моду елементи чоловічого гардеробу — брюки, шкіряні піджаки, чоботи до стегна і навіть смокінги. У 1965 році ів Сен Лоран надихнувся картинами нідерландського художника Піта Мондріана і створив колекцію суконь «Мондріан».

Мистецтво Мондріана багато в чому вплинуло на сучасний живопис, архітектуру та дизайн.

Митець обстоював думку, що гармонію світу можна відобразити лише за допомогою прямокутних абстрактних композицій.

Французький живописець-примітивіст Анрі Руссо малював картини із зображенням природи не з натури, а вигадував їх. Цю ідею використав модний дім Hermеs. Ім'я Hermеs, що належить одному з найвідоміших будинків моди, асоціюється у шанувальників з легендарними хустками-каре, сумками Birkin Bag, ременями з літерою H на пряжці і, звичайно ж, із помаранчевими коробочками з коричневими шовковими стрічками, на яких красується відомий логотип. Зйомки колекції відбувались у справжніх джунглях.

Всесвітньо відомий будинок моди Prada використав роботи художника Діего Рівера. Сукні та сумки у стилі мексиканського моралізму мали привернути увагу до ролі жінки у суспільстві.

Французька компанія Chanel у колекції «Весна-літо 2014» створила яскравий образ з допомогою кольорової палітри Pantone. Яка здебільшого використовується для друку поліграфії.

Мистецтво і мода - взаємодоповнюючі елементи, а секрети успішних дизайнерів та художників відкрили у рівненській галереї «Євро-Арт». Рівняни мали змогу створити свій стиль одягу, намалювавши його на полотні, тим самим долучились до створення нового та цікавого.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.