Рівняни "воюють" з будівництвом на пивзаводі

Ще восени 2013 року Рівненський пивзавод "Рівень" розпочав реконструкцію свого складського приміщення, що у Рівному по вулиці Коперника 9 (з боку вулиці Петра Могили). Усе було б добре, якби не ряд порушень, які зафіксувала родина Франків. Аби перевірити достовірність наданої інформації на місце призначення прибули представники державної архітектурної інспекції.

Будинок сім’ї Франків знаходиться по сусідству з об’єктом, який перебуває на реконструкції. Майже місяць тому, Тетяна Франків звернулася до начальника інспекції архітектурно-будівельного контролю у Рівненській області з метою інформувати про значні порушення при веденні реконструкції, а фактично будівництва нової будівлі ЛТД «Рівень» за адресою вул. Коперника 9.

За словами мешканців, стіна об’єкта, яка виходить на сторону їхнього подвір'я знаходиться у аварійному стані – помічені тріщини, дірки між цеглами. Під час виконання робіт ценементом забруднена поверхня господарськох будівлі,а увесь дах вкритий шматками застиглого цементу. До того ж та сама стіна є напівзруйнованою, оскільки на ній не було водостічної системи і впродовж більш ніж 20 років усі опади стікали по стінах будівлі, знищуюючи їх фундамент, що був розрахований на навантаження 1 поверху надбудови.

- На фото чітко видно, що на об’єкті будується уже третій поверх, внаслідок чого і з'явилися тріщини. Як наслідок – надбудова у три поверхи загрожує руйнуванням та несе велику небезпеку нашій господарській будівлі, відстань до якої – 0, 6 м, - розповідає меншканка сусіднього будинку Тетяна Франків.

Згідно слів директора Рівненського пивзаводу Мар'яна Годи, на місці робіт (вул. Петра Могили) представлений паспорт об'єкта, усі необхідні документи та дозволи на будівництво. До осені уже планується здача об'єкта.

Однак ознайомившись з наданою документацією можна побачити невідповідність чисел щодо загальної площі складського приміщення, що у Рівному по вулиці Коперника 9( з боку вулиці Петра Могили).

У декларації про початок виконання робіт зазначено, що загальна площа приміщення = 249 м. кв., у містобудівних умовах – 482, 62 м. кв., а техніко-економічні показники у свою чергу показують третій варіант - 750 м. кв.

- Мною була проведена перевірка будівлі, яка ще не завершена. Я буду діяти згідно закону, тому усі зібрані матеріали підлягають опрацюванню. Про результати перевірки сім'я Франків буде повідомлена до 30 червня 2014 року, розповідає головний державний інспектор Держархбудінспекції у Рівному Дмитро Кузюра.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.