Дайджест цікавого з мережі №2

Усім привіт. Сьогодні знову відібрав для вас найцікавіше із того, що побачив в Інтернет за тижднь. Ознайомитися із першим дайджестом.

Отож, раджу такі матеріали:

 

«Взяв автомат і кажу: «Ану, суки, ставайте до стінки. Доки ви набиваєте кишені, там люди гинуть»

Дуже цікаве інтерв’ю. Одразу попереджу, що багато тексту. Проте ви уявите, якими мають бути керівники місцевої влади Рівненщини.

 

Мапа Антитерористичної операції на сході України

Доволі деталізована карта (наприклад, є відмітки місць бойових зіткнень) того, що відбувається на Луганщині та Донеччині станом на 13.06.

 

10 мальовничих сіл Західної України, де варто побувати цього року

Корисна інформація для тих, хто хоче урізноманітнити свій відпочинок. Україна прекрасна.

 

История украинских кричалок. «Москаль, кацап» и «Україна — понад усе!»

Часто-густо ми не заглиблюємося у деякі речі. Іноді це дуже корисно. Цей матеріал особисто для мене є неоднозначним, але в будь-якому разі цікавий тим, що дає старт подальшому вивченню теми.

Цитата: «В данном случае «Украина — превыше всего» является отсылкой к стиху немецкого германиста Августа Генриха Гофмана (1798—1874) «Deutschland uber alles» («Германия превыше всего»), первая строфа которого была гимном Третьего Рейха».

 

Речі Махатми Ганді

Якщо вірити Інтернету, то нижче зображені усі речі Ганді. Символічно. Насправді нам мало потрібно для того, щоб змінити світ.

 

Рівнеоблрада: неорганізовані депутатські угрупування, безвідповідальність та шантаж

Сподіваюсь, що ви не пропустили у нас на сайті цей матеріал – він «офігєнскій» 

Цитата: «А поки в країні третій місяць йде війна, на головному фото цього матеріалу, ви можете побачити чесних і сумлінних депутатів обласної ради».

 

«Ваш муж добровольно пошел под обстрел»

Прекрасний репортаж російської журналістки про те, як у Росії поводяться з родичами тих росіян, які загинули в Донбасі. Погляд на те, що відбувається з того боку «барикад» – наприклад, як відбувається вербування найманців.

Цитата: «Позже узнаю: им удалось забрать тело. Никто из властей с ними не связывался: своего они нашли сами, все решалось через телефонные переговоры с Донбассом, а затем — Донбасса с Ростовом, тело отдавали неофициально. На следующий день — тоже тайно — забирают тело Сергея Ждановича из Электрогорска. Для этого руководитель исполкома партии «Единая Россия» и по совместительству — председатель местного «Боевого братства» Роман Тикунов лично едет в Ростов».

 

«Нас зливають»

Ніколи не думав, що є такі величезні гідротехнічні споруди, котрі працюють за принципом верхнього зливного отвору у ванні.

 

І НА ДЕСЕРТ

Музика

Всесвітньо відомий Гурт «Pink Floyd» до 20-річчя свого альбому «The Division Bell» випустив відео до однієї з композицій. Половина відеоряду з Міжнародної космічної станції, інша – з міста Прип’ять.

 

Відео

Певно, це історія про те, як Путін став х…лом, про початок цього процесу.

Іще одна версія про загибель «Курска»

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.