Прокуратура Рівненщини далі судиться із росіянами за магістральний трубопровід

Прокуратура Рівненської області відстоює у Вищому господарському суді України право власності держави на частини нафтопроводів «Самара-Західний напрямок» і «Грозний-Армавір-Трудова».

Під час перевірки було встановлено, що частини нафтопроводів загальною протяжністю 1433 км на території України незаконно оформлені на дочірнє підприємство «Прикарпатзахідтранс» російської акціонерної компанії «Транснафтопродукт».

За позовом Генеральної прокуратури господарський суд Рівненської області своїм рішенням витребував об’єкти нафтопроводів із володіння вказаного підприємства та передав Фонду державного майна України.

Однак Рівненський апеляційний господарський суд скасував це рішення та припинив провадження у справі, повідомили у прес-службі прокуратури Рівненської області.

У зв’язку з цим прокуратура Рівненщини оскаржила у касаційному порядку рішення суду апеляційної інстанції. У позові прокуратура вимагає визнати право власності на частини нафтопроводів «Самара-Західний напрямок» і «Грозний-Армавір-Трудова» за державою.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.