У Рівному обрано "Королеву балу-2014"

У Рівному завершився проект "Королева бала-2014", організатором якого є сайт "ВСЕ" та Центр краси та здоров'я "Єва". Протягом місяця 34 рівненські випускниці змагалися за титул найкрасивішої випускниці Рівненської області. 

Більше двадцяти тисяч рівнян взяло участь у онлайн-голосуванні конкурсу. Подекуди боротьба тривала до останніх хвилин. Саме завдяки голосам читачів сайту "ВСЕ" визначено переможницю!  Нею стала учасниця під конкурсним номеро 22: Анна Василець, НВК №17.

Також  не забуваємо, що організаторами буде обрано ще одну переможницю, яка на їхній погляд також гідна титулу "Королева балу-2014",  її ім'я ми дізнаємося вже у понеділок.

Центр краси та здоров'я "Єва" разом з сайтом "ВСЕ" щиро дякує всім, хто взяв участь у конкурсі. Фіналістів ми вітаємо з перемогою!

До відома переможців! З приводу отримання подарунків із вами найближчим часом зв’яжуться представники Організатора конкурсу.

«Королева балу-2014» — проект для всіх рівненських випускниць. Сподіваємоя, що і надалі ви з не меншим азартом і завзяттям братимете участь у наших конкурсах. А поки що слідкуйте за новинами на сайті "ВСЕ"  та на офіційних сторінках у соцмережах. Також, звертайтеся до Центру краси та здоров'я "Єва" та завжди будьте в епіцентрі останніх новин у сфері краси.

Попереду чимало захоплюючих кронкурсів із чудовими подарунками!

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.