У прокуратурі Рівного хабарників немає… офіційно

Кримінальних проваджень за фактами корупції, хабарництва та інших зловживань впродовж останнього часу проти співробітників рівненської міської прокуратури не відкривалося. 

Окрім того, немає до нового керівника прокуратури міста Тараса Ільящука така інформація не доходила. Про це він розповів під час зустрічі з журналістами.

- Офіційної інформації щодо порушень співробітниками прокуратури Рівного у мене немає. Мені не відомо про те, що в установі може бути хабарництво. Але можу запевнити, що якщо про це стане відомо, я на це реагуватиму жорстоко. Про це я попередив всіх співробітників прокуратури і винні у цьому нестимуть відповідальність, - зазначив Тарас Ільящук.

Коментарі

і хто,те кодло розжене?:))Ярема?:))який,вже і забув законопроект про прокуратуру,який підготувала його матьківщина:))і,заявляє,що ніякого грузинського варіанту не передбачається,бо в кожного прокуратора є сім"я,і йому їх шкода:)))))))))люстатори-романтики:))

Да на цих прокурворах нема де проби ставить. Їм несуть мусора, бізнес доять, фальсифікаціями займаються на неугодних. Це кодло треба розігнати під корінь.

бу-га-га:)))Олег Попов-відпочиває:))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.