На Рівненщині "регіонали" продовжують дерибанити бюджет

Сарненська міськрада Рівненської області 12 червня уклала угоду з ТОВ «Західметал» на реконструкцію міського будинку культури «Залізничник». Вартість угоди складає 1,55 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
Реконструкцію мають провести до грудня 2015 року або до повного завершення робіт.
Заплановані демонтажні роботи, зведення фундаменту і стін, ремонт даху, встановлення підлоги, вікон і дверей, внутрішнє опорядження і зовнішнє оздоблення будівлі, облаштування ґанків, прокладання побутових мереж, що включає придбання необхідного обладнання, - пишуть "Наші гроші". 
Засновниками фірми «Західметал» є Наталія Ячменюк і директор фірми Олег Жошко, депутат Сарненської районної ради, де він очолює постійну комісію з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення. До райради Жошко обирався від Єдиного центру. Пізніше був заступником голови районної організації Партії регіонів.
З часу заснування «Віснику держзакупівель» у 2008 році фірма «Західметал» виграла тендерів на 44,53 млн грн., усі в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Жошко вже давно не голова бюджетної комісії,партійність-пристосуванець,як і багато з любителі освоювати бюджет,то в команді Рухерів-10 %,Матчука,Берташа і.т.д.Цінова пропозиція була найнижча,учасників -5,на рахунок дерибану,думаю,що не буде можливості.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.