Благодійники Дубровиччини передали бронежилети військовим

Нещодавно делегація від Дубровицького району побувала на території військового полігоні Рівненської області. 
Уповноважені передали мобілізованим військовослужбовцям, призваних з Дубровицького району Рівненської області 17-ть бронежилетів четвертої ступені захисту (придбані за кошти громади), продукти харчування.


Також був переданий батальйону територіальної оборони Рівненської області автомобіль „Соболь”, який в зв’язку з мобілізацією був вилучений в Дубровицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування та перебував у штабі Дубровицько-Зарічненського об’єднаного військового комісаріату Рівненської області.


Небайдужих людей за долю України багато, зокрема, разом з делегацією приїхав доброволець з села Берестя Дубровицького району, який після певних фахових випробувань получив добро на службу. І це не поодинокий випадок.
Бійці батальйону територіальної оборони, що мобілізовані із Дубровицького та Зарічнянського районів щодня готуються до різного розвитку ситуації і надійні засоби власного захисту є найнеобхідніші.
Відразу були випробувані два привезених бронежилети снайперською гвинтівкою Драгунова з відстані 100 м. Відрадно, що наші бронежилети витримали постріли і видимих пошкоджень не зазнали.
Делегація поспілкувалася з бійцями, ознайомилась з умовами проживання воїнів-земляків, харчуванням, медичним обслуговуванням.
Така підтримка від громади без сумніву піднімає бойовий дух військовослужбовцям.
В день перебування на полігоні довелося бути свідками, того що вся Рівненщина підтримує воїнів, зокрема, представники Рівненського медичного коледжу привезли бензинову електростанцію.
Сьогодні ще є потреба в багатьох речах, насамперед це ліхтарики, електростанції, масло для змазування зброї, рації, тепловізор, портупея, форма, футболки, тепліші кофтини.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.