Сім’я з Луганська у Рівному залишилась без даху над головою

Минулого тижня з Луганська до Рівного прибуло молоде подружжя з трьома дітьми. Нині ця родина відчуває гостру потребу в тимчасовому житлі (кімнаті в гуртожитку, квартирі чи будинку). Рівненська міська рада звертається до небайдужих рівнян із проханням надати цій сім’ї тимчасовий прихисток.

Усіх охочих допомогти просимо телефонувати: (099) 382-31-95, (097) 088-26-54 (Катя) або на гарячу лінію міськвиконкому 15-53.

Ключові слова: 

Коментарі

А может папа пойдёт добровольцем на фронт, тогда и жильё для мамы и деток быстрее найдётся ?

мова не про діток і мам,а про їх майбутнє,за яке їх тато має боротись в одному ряду з хлопцями з ЗС України,а не переживати стрес на біля дружини в безпечному місці....читай те,що написано,а не те ,що хочеться прочитати..

Яспілкувалася особисто з Катюшою. Нормальна жінка, мама - трішкирозгублена і злякана. Я не думаю що їх 3 діток заслуговують того, щоб тут псиали всяку гидоту. Воня рятували ДІТЕЙ - я думаю жодна дитина в світі не повинна бачити жахіть війни. ТОму, не варто ототожнювати всіх під одну гребінку. Коже рятує своє життя як може. І після спілкування я не ВІРЮ що ця сім"Я буде проти нашої УКраїни стояти. Зрештою, що мені казати в ене чоловік з ДОнецька, і у нас пів родини тут ,а пів там:( І щодня на теелфоні ми чуємо що там робиться. Мало того, під час обстрілу аеропорта там на роботі був наш брат, а у бабаусі біля Ж,Д вокзалу рознесло іпв будинку снарядом. Але вони не хочуть кидати свої домівки і їхати сюди - вони ЧЕКАЮТЬ і ВІРЯТЬ в те, що в 1 деь все це десь зникне і вони бeдуть жити як і жили до цього.
Завтра це може бути у нас і ми будемо десь їхати по світу. і чекати. що нам хтось допоможе. ТОму якщо можеш допомогти чимось сім"ї - допоможи, але писати всяку гидоту НЕ варто, або прочитай і мовчи, бо зfвтра і ти можеш десь по світу шукати допомоги.
РОдині бажаю сили все це пережити і знайти нову домівку!!!!!!!!!

Ты за весь Донбасс не расписывайся, Мочат они колорадов - большое им спасибо а нам ишакам, за януковича, порядочные люди должны бы в морду плевать еще лет десять, а там еще наших беженцев принимают

афуйєть...вот вам і ліцо страдальцев,мля....є ще питання до таких убогих?наші хлопци закідуют їх харада.......уйо...ки привели до влади зечару,який їх все убоге життя ставив раком,а а потім ще 4 роки -всю країну,ще чекають тєплати і паніманія.....бога калєснікав і рінат лєанідич-вот ваші блахадєтєлі і спасітєлі..

У "Ваших хлопців" есть дом, который не разрушен снарядом. а у их семей есть работа, потому что предприятия не закрываются из-за боевых действий. Люди переехали к вам потому, что "ваші хлопці" закидывают снарядами наши города (хоть и говорят, что воюют с Россией). А если у вас нет возможности и желания помочь семьям лишившимся всего из-за войны, то забирайте "своїх хлопців" додому, пока они на востоке страны все в пыль не превратили. они тут и так делов наделали.

Я щось незрозумів, наша Рівненська міська рада не може знайти помешкання для сімЇ ?
Може підійде помешкання когось з наших можновладців ?

КЛЮЧОВЕ-"и если его призовут в армию - он не будет бежать"...а,самому не хоцца прискорити повернення додому в руках з АК,чи це мають зробити за нього хлопці з Франківщини,Львівщини,Волині????"он бы всё отдал, чтобы мы жили там где жили и ни в чём не имели нужды"-всьо нє надо,достатньо записатись добровольцем в Донбас,Азов,Айдар...а так-всьо бульки...

Я с мужем и больным ребёнком приехали с Донбасса в Ровно. Мы с самого начала всегда поддерживали единсную Украину за что и были преследуемы у себя в городе, пережили страшный стресс, приехали в чужой город, оставив всё, что с таким трудом наживали с годами, не можем найти работу, хотя ищем каждый день. Обращаюсь к тем, кто так яро выганяет мужей наших на войну - слава Богу, что вам не пришлось пережить то, что нам, жаль, что вы делите своих и чужих. Мы стали чужими везде: и у себя, что любим Украину, и здесь - так как переселенцы. мой муж не " гарно" устроився, он бы всё отдал, чтобы мы жили там где жили и ни в чём не имели нужды, он также как и вы, гражданин Украины и если его призовут в армию - он не будет бежать. Просто так хочется понимания и тепла, слава Богу, что есть ещё люди, которые всей душой стараются понять и помочь как могут, ведь кто если не свой народ? поддержите эту семью, которая с Луганска, у кого есть возможность, не пишите то, что ранит, ведь боли итак много.

А,Катя,з ними спілкувалась?Вони не цієї серії http://ru.abzats.novy.tv/video/52964/Tihaya-nenavist-ili-bezhency-byvayu...???

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.