У Рівному, Здолбунові та Дубно найбільше боргів за газ

Рівненська область за п’ять місяців цього року загалом має добрі показники із оплати за комунальних послуги. 

Як повідомили у прес-службі Рівненської ОДА, зокрема, за електроенергію Рівненщина розрахувалася на 98,1 відсотка (є заборгованість у Рівному, Березнівському та Рівненському районах). За водопостачання та водовідведення — на 96,7 відсотка (мають борги Костопільський район, Рівне та Кузнецовськ). 

За послуги з утримання будинків та прибудинкових територій — на 98,2 відсотка (найбільший приріст боргу зафіксовано в Рівному, Здолбунівському та Сарненському районах). За газ та тепло рівняни з початку року сплатили понад ста відсотків нарахованих сум, оскільки сплачують минулорічні борги. 

Так, за газ оплата становить 102,3 відсотка, а за тепло — майже 105,6. За тепло найбільше заборгував Сарненський район, а також, Рокитнівський і Березнівський. Однак, Гощанський, Здолбунівський і Дубенський райони мають борги, що зумовлені заборгованістю з наданих субсидій і пільг. 

Щодо теплопостачальних підприємств, то оплата за природний газ становить 75,2 %. Найбільший приріст боргу допущений ТОВ «Рівнетеплоенерго», КП «Здолбунівкомуненергія» та КП «Дубнокомуненергія».

- У тих районах, де є заборгованість, керівники не звертають належної уваги на це питання. Отож, керівникам районів доручаю врегулювати ситуацію щодо оплати комунальних послуг вже до кінця поточного місяця, - констатував заступник голови адміністрації Тарас Пустовіт.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.