Рівненські військові вшанували пам'ять жертв війни

22 червня у Рівному відбулися заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни. Представники державної влади, міської адміністрації, ветерани та громадські діячі поклали вінки до могили Невідомого солдата та вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

З метою вшанування полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності до мітингу-реквієм долучилися військовослужбовці Рівненського гарнізону у складі військового оркестру, почесної варти та салютної групи.

Під час виступу заступник командувача військ оперативного командування "Північ" з авіації і протиповітряної оборони полковник Віктор Шамко згадав трагічні події Великої Вітчизняної війни та звернув увагу присутніх на те, що зараз на сході нашої країни військовослужбовці Збройних Сил України мужньо ведуть збройну боротьбу з ворогами нашої держави.

- На превеликий жаль, і сьогодні нам доводиться прощатися з синами нашого народу, які пожертвували життям заради мирного неба своєї Батьківщини,- зауважив він.

Про це повідомили у прес-центрі управління оперативного командування "Північ".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.