Ляшко прилетів на Рівненщину чартерним літаком

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко відвідав вшанування загиблих козаків у битві під Берестечком. Втім, на Рівненщину головний парламентський борець з сепаратизмом прилетів чартерним авіаресом. 

- А ось "героїчний" Ляшко чартером прилетів на вшанування битви під Берестечком. Певно на гроші, зібрані для "України", - пише у Twitter Roman Kulyk

Читайте також: Політ на Рівненщину обійшовся Ляшку в 18 тисяч доларів

Ключові слова: 

Коментарі

Брати і сестри, відкрийте очі, ми всі віруючі люди. Чи наші нащадки сповідували "садомську любов"? Як ми можемо дійти до рівня, щоб підтримати, людину дивного способу життя? З деяких життєвих переконань, не можу речі назвати своїми іменани. Хай нам Бог дає всім мудрості.

Угомонитесь, дурачки. Это не его самолет, а одного заокеанского бизнесмена. Который с радостью был предоставлен во временное пользование, дабы оперативно решать ваши проблемы.

Да, теперь через его партию всё гавно с баблом попрёт. (((

де цей цвітний гроші бере, -Раніше Льовочкін давав,зараз мабуть ,в чергу спонсори стають,щоб по списках його партії в ВР проповзти..

А можно было бы 4 броника купить. ((( В городе поговаривают что руководитель ровенского избирательного штаба Ляшко после выборов купил машину.

Писаки увімкніть розум, де цей цвітний гроші бере, ця падлюка уникає прямих відповідей!!! Грає на емоціях простолюду, а сам розсікає на машинах мільйонниках, декларацію подає, що, окрім, депутатської зарплатам немає доходу !!!

вот вам и лидер от народа. отдай самолет пенсионеркам

Згоден! Ну і що з того, що яник і ко розікрали пів держави, повбивали і посаджали за грати людей? а що їм треба було відмовляти собі в чомусь? Так, що може увімкнете мозок і повернете собі "легітимного проффесора"?

І що такого в тому, що Ляшко прилетів чартером? Ви хочете, щоб він волами туди приїхав? Як йому іще діставатися в різні куточки України за мінімальний проміжок часу? Осли, може мозок увімкнете перед тим як щось говорити?

А що там написав в твіттері якийсь там... ... ну так хай пише - то його особиста думка

А 81373 особи з Рівненської області проголосували за цього "голубого борця" на виборах 25 травня

От так і розводять народ... стид йому і тим хто його підтримує

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.