У Рівному студенти бунтують через пиятику та хабарництво викладачів

 Сьогодні, 23 червня, громадські активісти та студенти Рівного звернулися до  керівництва Рівненського державного гуманітарного університету із закликом звільнити із посад викладачів та деканів факультету, які порушують етичні норми та займаються корупційною діяльністю у РДГУ. Приводом для заяви став інцидент, який відбувся майже тиждень тому, 17 червня. Студентка факультету «Музичного мистецтва» РДГУ Анастасія Кутєпова застала свого декана на робочому місці на підпитку.

Наразі у приміщенні одного з корпусів РДГУ студенти факультету «Музичне мистецтво» сумісно з МГО «Молодь – Діє» зібралися аби домогтися відсторонення від професійної діяльності декана-пияки та розповісти про корупційну діяльність Рівненського гуманітарного університету.

 - Мене обурює ставлення декана до студентів. Аби просто залишити журнал в деканаті, я була змушена чекати 40 хвилин під дверима. Коли я відчинила двері і побачила за столом не тверезого декана, коньяк і якусь закуску – була обурена. Я вважаю, що розпивати спиртні напої у робочий час є  протиправним та ганебним як для декана, - розповідає студентка РДГУ Анастасія Кутєпова.

Аби студентка не постраждала від викладачів та адміністрації університету громадська організація «Молодь – Діє» долучилася до її захисту та захисту прав усіх студентів, які постраждали від поборів чи порушення їхніх прав викладачами чи то адміністрацією університету.

- Наша мета – це забезпечити студентам диплом, за який вони не повинні доплачувати. Мова йде про щорічні вимагання коштів на державні екзамени, про вимагання продуктів та спиртного для організації застілля для викладачів після здачі державних екзаменів та інші зловживання у деканаті факультету «Музичного мистецтва» та університету,  - зауважує голова МГО «Молодь – Діє» Віталій Примак.

Громадські активісти та студенти Рівного звернулися до керівництва університету та зокрема ректора РДГУ Постоловського Руслана з такими вимогами:

1) Звільнити декана факультету музичної творчості, заступника директора Інституту мистецтв – Станіслава Димченка;
2) Провести перевірку із залученням правоохоронних органів щодо підробки навчальних документів в РДГУ та звільнити всіх причетних до цієї справи, а саме в деканаті факультету «Музичної творчості»;
3) Вимагаємо провести перевірку професійних здібностей усіх викладачів та працівників адміністрації РДГУ із залученням представників Міністерства освіти і науки України.
Попереджуємо, що в разі не виконання вимог всі підписані громадські організації під цим зверненням та активісти змушені будуть вимагати здійснення вимог через акції протесту в Рівному та по всій Україні.

- Аби детально розібратися у існуючих проблемах, мною буде створена комісія, яка вивчить усі документи. Ми проведемо розслідування та оголосимо вам висновки. Я особисто зацікавлений у тому аби ніякої корупції та аморальної поведінки у стінах вузу не було. Винні будуть покарані, - каже ректор Рівненського державного гуманітарного університету Руслан Постоловський.

Однак зі слів ректора університету пиятиком  декана факультету «Музичне мистецтво» Станіслава Демченка він не вважає. Та додав, що на час проведення комісії Станіслав Демченко буде відсторонений від виконання професійних обов’язків.

Самого ж декана факультету «Музичного мистецтва» РДГУ на зібранні не було. Зі слів викладачів університету він чи то узяв лікарняний чи то  у відпустці.

Коментарі

Є Дуже хороший і рішучий ректор!!!!! Він працював у НУВГП! Пішов звідти сам! Він з Києва взагалі! Доктор наук і заслужений діяч науки і техніки України! Ви би побачили як він в водному всіх на місце ставив!!! З інтернет провайдерами розбирався і звільняв тих хто брав хабарі! Це екс-ректор НУВГП Корецький Микола Христофорович! Запросіть у свій університет працювати Корецького М.Х. і поставте його ректором! Він в одну секунду на місце поставить цього декана і весь ваш РДГУ. Корецький М.Х. у водному звільняв за хабарі і інші правопорушення викладачів. Він би і у вас порядок зробив! Тут можете прочитати про пана Корецького М.Х. http://4vlada.com/rivne/22892 http://4vlada.com/rivne/31093 вікіпедія http://uk.wikipedia.org/wiki/Корецький_Микола_Христофорович

Хочу запитатися ректора РДГУ Р. М. Постоловського - шановний Руслане Михайловичу, деякий час тому Ви говорили: "... Я особисто зацікавленій у тому аби ніякої корупції та аморальної поведінки у стінах вузу не було. Винні будуть покарані, - каже ректор Рівненського державного гуманітарного університету Руслан Постоловській." І після цих слів Ви спускаєте все на гальма, і залишаєте корупціонера і аморала працювати викладачем в стінах РДГУ??? Чому ні слова не сказано про випадки підробок оцінок у залікових книжках студентів за вказівкою декана? Чому Ви зам`яли питання вимагання деканом грошей зі студентів-випускників, нібито для успішної здачі іспитів? Що зі списками продуктів, які "непитущий" декан замовляв для застілля? Ви, як ректор РДГУ взагалі здатні вирішувати серйозні питання? Чи Ви з деканом заодно? Можливо Вам необхідна допомога, наприклад, в особі прокуратури або інших органів, здатних приймати вольові рішення? Звертаюся також до студентів РДГУ, особливо до сильної половини людства. Вам не соромно? Дівчина, студентка музпеду, випускниця (їй мало б бути все одно) встала на ваш захист, щоб хоч трохи полегшити ваше існування в ВНЗ, а ви всі поховалися по кущах! Проблема в тому, що 1 вересня ви усі знову прийдете в РДГУ, і кожен день багато хто з вас буде зустрічати декана-хабарника, ви будете з ним вітатися, можливо навіть за руку, будете йому посміхатися ... А він, посміхаючись, однією рукою буде продовжувати нишпорити у вас або у ваших батьків в гаманцях, тому що його ви, як студенти, абсолютно не цікавите, його цікавить лише його "корито". І для цього потрібен був Майдан!? Відкрийте свої очі! Слава Україні!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.