ДАІшники Рівненщини офіційно почали боротьбу з хабарництвом

Багато водіїв безпідставно вважають, що дача хабара працівникові Державтоінспекції є найприйнятнішим і найпростішим способом уникнути адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху. 

Як повідомили у прес-службі ДАІ в Рівненській області, нещодавно керівництво Державтоінспекції провело нараду, головною темою якої стало обговорення даної проблеми. У ході зустрічі заступник начальника відділу ДАІ Рівненщини Віктор Мороз неодноразово наголошував на необхідності дотримання особовим складом підрозділів Державтоінспекції норм чинного законодавства.

З метою протидії хабарництву, формуванню позитивного іміджу, укріплення авторитету ДАІ серед населення та недопущення випадків надання правопорушниками неправомірної винагороди працівниками ДАІ за звільнення їх від відповідальності за допущені порушення ПДР, на території Рівненщини проводяться  профілактичні заходи з виявлення та документування фактів спроби дачі хабара працівникам Державтоінспекції.

Також Державтоінспекція області нагадує, що за пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди службовій особі законодавством України передбачена кримінальна відповідальність, а саме згідно ч.1 ст. 369 ККУ − штраф від 500 до 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк, із спеціальною конфіскацією.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.