На Рівненщині змагались шахісти

Минулими вихідними Володимирецький район опинився в центрі шахового руху Рівненщини. Четвертий етап відкритого Кубка Рівненської області з шахів пройшов на туристичній базі, яка знаходиться на Воронківському озері.

Змагання пройшли у дев’ять турів за швейцарською системою з контролем часу по 30 хв. до закінчення партії кожному. Незважаючи на віддаленість від обласного центру турнір видався представницьким. В боротьбі за звання кращого змагалися 30 учасників. Окрім Володимирецького району були представники з Березнівського, Дубровицького, Костопільського, Сарненського районів, а також міст Рівне та Кузнецовськ. Також приїхали гості з Тернопільської та Львівської областей.

В підсумку з результатом 7,5 очок з 9 можливих переміг в турнірі Кохно Олександр з Рівного, 2 місце у Воропаєва Івана з Тернополя, 3 місце у Лещишака Ігоря з Червонограда. 

Кращі шахісти отримали цінні призи та здобула бали в загальний залік Кубка області (1 місце – 10 балів, 2 місце – 8, 3 місце – 6, ..., 8 місце - 1). Всього в рамках кубкових змагань заплановано провести 11 турнірів в різних населених пунктах Рівненщини. Наступний шаховий захід відбудеться 18-20 липня у Березному.

Після 4-х етапів шахової серії Гран-Прі найбільшу кількість балів мають Боришкевич Роман та Кохно Олександр – по 24, за ними ідуть Петренко Олександр - 16 балів, Матвійчук Олександр та Кудрик Андрій – по 15 балів (всі з Рівного). Про це повідомляє Рівненська обласна федерація шахів.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.