У Рівному народні дружинники запрошують до співпраці

Громадське формування з охорони громадського порядку «Добровільний загін сприяння міліції Захисник» та «Спеціалізований загін сприяння міліції Захист» на добровільних засадах проводить набір громадян до складу формування. Вони надаватимуть в подальшому допомогу працівникам Рівненського МВ УМВС щодо забезпечення правопорядку на території Рівного.

Як повідомили у Рівненському міськвідділі міліції, аби вступити до складу громадського формування громадяни повинні відповідати наступним вимогам:

- на момент вступу досягнення особою 18-річного віку;

- мати бажання брати участь в охороні громадського порядку;

- здатність за своїми діловими, моральними якостями і станом здоров'я виконувати на добровільних засадах взяті на себе зобов’язання. 

Не можуть бути членами зазначених громадських формувань особи, які порушують громадський порядок, з яких судимість не знята або не погашена у встановленому законом порядку, раніше засуджені за умисні злочини, хворі на хронічний алкоголізм і наркоманію.

— Сподіваємося, що люди розуміють, що потрібно проявляти свою ініціативу в створенні громадських формувань, активно брати участь в житті свого населеного пункту, — розповідає Василь Лещук керівник громадського формування СЗСМ «Захист». — Адже без допомоги населення, міліції досить складно проводити свою роботу. Необхідно, щоб було і взаєморозуміння, і співпраця населення та правоохоронних органів.

Громадяни мають знати, що власна безпека, захист близьких людей та порядок і спокій на вулицях нашого міста великою мірою залежить від їх небайдужості та активної громадського позиції.

Хто бажає добровільно надавати допомогу правоохоронцям щодо профілактики злочинності, може звертатися у Рівненський МВ УМВС за адресою: вул. Пушкіна, 4, м. Рівне, 33000.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.